اسپیس فریم چیست ؟

اسپیس فریم چیست و چه کارایی دارد؟ اگر قصد خرید یا اجاره‌ی انواع مختلف از این نوع محصولات را دارید بهتر است اطلاعات مطلوبی در مورد:

به دست آورید در این حالت می‌توانید مناسب‌ترین نوع اسپیس را انتخاب کنید. امروزه در بازار جهانی تولید کننده اسپیس‌های گوناگون این محصولات را با ابعاد و مشخصات و البته مقاومت متغیر تهیه می‌کنند. استفاده از این محصولات به ما فرصت داده است که بتوانیم در غرفه سازی و تهیه‌ی غرفه‌های نمایشگاهی طرح‌های مختلفی را داشته باشیم. همانطور که می‌دانید اسپیس‌های مختلف فریم‌های هندسی هستند که در کنار هم قرار می‌گیرد و با اتحادی که بین اجزای آن ایجاد می‌شود می‌تواند نیروی وارد شده را تحمل کند. این محصولات اکنون به یکی از مهمترین اجزای ساخت اسپیس‌های مختلف تبدیل شده است به گونه‌ای که هم فروش و هم اجاره‌ی آنها از استقبال بالایی برخوردار است. اگر قصد خرید این نوع از محصولات را دارید حتما فروشندگان و البته تولید کننده‌های معتبر را در اولویت خود قرار دهید. متاسفانه برخی از سودجویان محصولات بی‌کیفیت را روانه بازار کرده‌اند که به دلیل نداشتن استقامت بالا سبب به وجود آمدن زیان‌های بسیاری شده است. ما مفتخر هستیم که در همه‌ی این سال‌ها با ارائه‌ی محصولاتی با کیفیت و اصل در خدمت شما عزیزان باشیم. برای مشاهده‌ی انواع مختلف از این محصولات می‌توانید به صفحه‌ی اصلی وب سایتمان مراجعه کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال تردید نکنید با ما در ارتباط باشید همکاران بخش فروش اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

اسپیس فریم چیست

انواع  اسپیس فریم ، اسپیس فریم چیست

اسپیس انواع مختلفی دارد که در ادامه به برخی از آنها اشاره کرده‌ایم. این محصولات هر کدام دارای مقاومت مختلفی دارند با در نظر گرفتن شرایط موجود می‌توانید بهترین نوع آن را در اولویت خود قرار دهید. اگر در انتخاب انواع آنها تردید دارید می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان ما در بخش فروش بهره مند باشید.

انواع اسپیس فریم:

 • اسپیس بنر
 • اسپیس فضای کار اشتراکی
 • اسپیس فریم منحنی

قیمت اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم با توجه به نوع آن و البته سایز درخواستی متغیر می باشد. برای این محصولات:

 • قیمت هر شاخه اسپیس فریم
 • قیمت هر متر اسپیس فریم
 • قیمت اسپیس تبلیغاتی
 • قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی
 • قیمت اسپیس فریم دست دوم

با در نظر گرفتن نوع آنها به طور جداگانه در وب سایتمان قابل دستیابی است. انواع مختلف از این محصولات با دارا بودن شکل هندسی گوناگون برای ساختن استیج نیز گزینه‌ی بسیار خوبی هستند. این محصولات هم در فضاهای بسته و هم در فضاهای باز قابل اجرا می‌باشد و به دلیل انعطاف پذیر بودن و البته سرعت بالا در مونتاژ به راحتی در ساخت انواع مختلف از غرفه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. حتما در خرید آنها ابعاد و مشخصاتی که مد نظر دارید را مشخص کنید در این حالت می‌توانید مناسب‌ترین نوع آن را انتخاب کرده باشید. حداقل زمان برای نصب آنها موجود است در صورتی که از افراد مجرب در این زمینه بهره‌مند باشید در این حالت می‌توانید به سرعت از آن بهره‌مند باشیم. قیمت این محصولات در مقایسه با سایر سازه‌ها برای ساخت غرفه‌ها بسیار پایین می‌باشد.

اسپیس چیست

اجاره اسپیس فریم ، داربست نمایشگاهی

ما سعی کرده‌ایم فرصت اجاره‌ی اسپیس را نیز در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و در برخی از مواقع خریداران تمایل دارند که با هزینه‌های کمتر از  مزیت این نوع از محصولات برخوردار باشند در این حالت اجاره‌ی آنها می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد‌آلبته در برخی از مواقع عدم وجود فضای کافی برای نگهداری از این نوع محصولات ضروری است که به جای خرید گزینه‌ی اجاره را در اولویت خود قرار داد. همچنین اگر برای اولین بار قصد استفاده از این نوع محصولات را دارید نیز این گزینه‌ی برای شما ایده‌آل خواهد بود اجازه‌ی این محصولات  همچنین برای گروه‌هایی که به طور اختصاصی در زمینه‌ی ساخت انواع مختلف از غرفه‌ها فعالیت دارند نیز می‌تواند مطلوب در نظر گرفته شود زیرا در این حالت به تنوع وسیعی از این محصولات با قیمت‌های مناسب دسترسی خواهند داشت با وجود همه‌ی مزیت‌هایی که برای اجازه‌ی این محصولات مطرح کرده‌ایم معایبی نیز برای این مورد موجود است. از جمله مهمترین معایب آن می‌توان به هزینه‌های کلان در دوره‌های بلند مدت اشاره کرد. اگر قصد اجاره‌ی آنها به صورت مکرر دارید به صرفه می‌باشد که آنها را خریداری کنید.

نصب اسپیس فریم تهران و اجاره اسپیس فریم تهران

از مهمترین مزیت‌های استفاده از اسپیس همانطور که در بخش‌های قبلی به نصب آنها اشاره کردیم  .با خرید این محصولات می‌توانید از خدمات ارائه شده توسط نصاب اسپیس شرکت ما نیز بهره مند شوید. اگر تخصص کامل در زمینه‌ی نصب انواع مختلف از اسپیس ها را ندارید حتما کار را به کاردان بسپارید.

زیرا در غیر این صورت ممکن است اقدامات نصب به طور کامل صورت نگیرد می‌تواند سبب زیان‌های بیشتری شود. در صورت درخواست خدمات نصب این محصولات می‌توانید در زمان خرید اطلاعات لازم را مطرح کنید. خدمات نصب اسپیس برای تهران و نصب اسپیس کرج  اگرچه هزینه‌ی جداگانه‌ای برای نصب آنها درخواست می‌شود ولی این هزینه بسیار مقرن به صرفه است.

اسپیس

فروش اسپیس فریم

تولید کنندگان بسیاری این نوع از محصولات را در سراسر جهان تولید می‌کنند. ما در همه‌ی این سال‌ها با داشتن تیم و کادر مجرب در این زمینه سعی کرده‌ایم بهترین خدمات را در مورد فروش اسپیس فرم برای شما خریداران عزیز ارائه دهیم. فروش این نوع محصولات به صورت آنلاین نیز در اختیار شما قرار گرفته است. به محض ثبت سفارش نهایی می‌توانید در هر نقطه از کشور که باشید آن را در کوتاهترین مدت زمان دریافت کنید.

مشخصات هر کدام از انواع اسپیس فریم را به صورت جداگانه به همراه قیمت آنها می‌توانید بر روی صفحه‌ی اول وب سایتمان به دست آورید. اقدامات لازم برای خرید انواع این محصولات در اولین مرحله انتخاب نوع اسپیس مورد نظر و ثبت سفارش است حتما قبل از نهایی ساختن سفارش خود سعی کنید ابعاد و مشخصات محصول مورد نظر را برای بار دیگر مد نظر قرار دهید تا محصولی مناسب و دلخواه به دست شما برسد زیرا هر گونه اقدامات در انتخاب انواع نادرست آن بعد از ثبت سفارش و ارسال محصول به پای خریدار است. هزینه‌های ارسال آنها نیز بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. می‌توانید انواع مختلف اسپیس فریم را هم به صورت عمده و هم به صورت خرده خریداری کنید برای خریدهای عمده تخفیف‌های ویژه‌ای در اختیار شما قرار می‌گردد.

کاربرد اسپیس فریم

کاربرد اصلی اسپیس فریم در ساخت انواع مختلف از غرفه‌ها به ویژه غرفه‌های نمایشگاهی است. این محصولات به دلیل دارا بودن مزیت‌های فوق العاده از جمله:

 • نصب آسان
 • قیمت مناسب
 • قابلیت حمل آسان

توانسته‌اند به آسانی جایگزین انواع مختلف از سازه‌ها برای ساخت غرفه‌های در نظر گرفته شود.

 از جمله کاربرد دیگر آنها می‌توان به:

 • اسپیس فریم در معماری
 • اسپیس فریم در نورپردازی

اشاره کرد. زمانی که ماده‌ی اولیه‌ی به کار رفته برای تهیه‌ی این محصولات جز و مواد اولیه‌ی بهتری باشد در این حالت مقاومت آنها نیز بالا خواهد بود و این امر سبب می‌شود که کاربران بتوانند با خیال راحت از آنها استفاده کنند. برای پوشش اسپیس می‌توان از ابکاری و یا رنگ استفاده کرد از این لحاظ اسپیس فریم در دو دسته‌ی:

 • آبکاری
 • رنگی

به فروش می‌رسد .و اگر چه نوع آبکاری این نوع محصولات به مراتب مقاومت بالاتری در شرایط جوی مختلف دارند ولی لازم به ذکر است که قیمت بالاتری را نیز درخواست می‌کنند به همین دلیل اگر نگران شرایط جوی شدیدی نیستید می‌توانید به راحتی نوع رنگی آن را با رنگ دلخواه در اولویت خود قرار دهید. آبکاری و البته استفاده از رنگ‌های مختلف برای ساخت اسپیس‌ها سبب شده است که مقاومت آنها بالا باشد.

غرفه سازی با اسپیس فریم

استفاده از اسپیس فرم ما را در ساخت انواع مختلف از غرفه ها یاری ساخته است. همانطور که می دانید انواع مختلف از غرفه های نمایشگاهی در سراسر جهان به صورت ویژه برگزار می شود امروزه تبلیغاتی که با استفاده از این نوع غرفه ها ایجاد شده است نه تنها سبب به وجود آمدن سودهای مطلوبی شده بلکه بسیاری از تاجران و کسب و کارها توانسته اند با استفاده از آنها ایده های جدید را به دست آورند. برای ساخت غرفه ها لوازم مختلفی در گذشته مورد استفاده بود که بیشتر آنها کارایی مطلوبی داشت وزن بالا و عدم انعطاف پذیر یاز جمله ایرادهای اولیه انواع مختلف از سازه ها برای ساخت این نوع غرفه ها بوده است. اینک اسپیس فریم با دارا بودن مزیت ها و البته ویژگی های مخصوص توانسته است مورد انتخاب بسیاری از طراحان غرفه های نمایشگاهی باشد.

[تعداد: 5   میانگین: 5/5]
کرج بزرگراه بویین زهرا خیابان گاز
021 59 69 0912

کرج اسپیس از زیر مجموعه های رسمی اسپیس سازان می‌باشد. کرج اسپیس با تولید اسپیس فریم با برند اسپیس سازان در سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نموده. کرج اسپیس با دارا بودن انبار در ملارد کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

فهرست