بست اسپیس فریم

بست اسپیس فریم، برای آنکه بتوان اسپیس ها را به یکدیگر متصل نمود باید از اتصال اسپیس یا همان قفل اسپیس فریم باید استفاده کرد. بست اسپیس از دو عدد پولکی بست و یک عدد پیچ و یک عدد مهره تشکیل گردیده است توسط بست اسپیس با استفاده از آچار اسپیس که این آچار، آچار جغجغه‌ای یا آن شماره ۵ می‌باشد میتوان بست اسپیس را باز و بسته نمود. اتصال اسپیس فقط با بست اسپیس فرم برای ساخت داربست نمایشگاهی امکان‌پذیر می‌باشد.
 

برای محکم کردن شاخه های اسپیس فریم به یکدیگر از بست اسپیس فریم استفاده می کنند. بست اسپیس فرم دارای ضخامت بالایی است که همین ویژگی موجب افزایش مقاومت آن شده است. در ضمن بست اسپیس فریم بعد از تولید توسط یک سری از مواد آبکاری در مقابل عوامل فرسایشی عایق و ضد آب می شود. این پوشش آبکاری از جنس گالوانیزه است که از زنگ زدگی بست اسپیس ها در مقابل رطوبت جلوگیری می کند. بست اسپیس و یا کفشک اسپیس فریم از دو ورق به طول های ۵ در ۱۷سانتیمتری تولید می شوند که برای ایجاد سازه در ابعاد استاندارد استفاده می شود. تعداد کفشک اسپیس فریم که برای اتصالات اسپیس به کار برده می شود در حدود دو یا سه برابر تعداد شاخه های اسپیس فریمی است که در ساخت غرفه به کار برده می شود. در ضمن از کفشک اسپیس فریم فقط برای متصل کردن فریم های نمایشگاهی استفاده نمی شود، برای محکم کاری در چادر کشی هم می توان استفاده کرد.

 

مشخصات بست اسپیس فریم

 

  • بست و یا کفشک اسپیس فریم از ورق های ۳ میلی متری ساخته می شوند.
  • نحوه بستن اسپیس فریم بسیار راحت است و توسط ابزار خاصی ( آچار آلن) بسته می شود.
  • اتصالات اسپیس توسط کفشک اسپیس فریم انجام می شود که توسط پیچ و مهره آلن انجام می شود.
  • اسپیس فریم ها به صورت مینیمم توسط دو عدد کفشک اسپیس فریم به یکدیگر متصل می شود.
  • در ضمن ضخامت بسیار بالای اسپیس فریم موجب مقاومت بالای آن می شود.

 

عرضه و فروش بست اسپیس فریم در بازار

 

غرفه داران برای خرید بست اسپیس فریم می توانند به نمایندگی های فروش بست اسپیس مراجعه کنند. بست یا کفشک اسپیس فریم در واقع ابزاری است که موجب می شود شاخه ها و قطعه های مختلف را به یکدیگر متصل نگه دارد و موجب حفظ تعادل سازه شود. در اصل اسپیس فریم را نمی توان بدون خرید بست آن وصل کرد. برای راه اندازی غرفه های نمایشگاهی نیاز است که با خرید بست پروانه ای به صورت محکم شاخه های اسپیس را به یکدیگر متصل کرد. به هر حال برای تعداد مشخصی اسپیس فریم نیاز به تعداد معینی اتصالات است. صاحبان نمایشگاه می توانند برای خرید اتصالات اسپیس به مراکز فروش مراجعه کنند. بر اساس تعداد شاخه های اسپیسی که برای غرفه سازی و داربست نمایشگاهی مورد استفاده قرار می دهند باید بست مورد نیاز آن را نیز تهیه نمایند. بست اسپیس فریم تاثیر بسیار زیادی بر روی استحکام و زیبایی سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی دارد و به علت استفاده آسان از بست می توان به راحتی غرفه ها را باز و مجددا در جایی دیگر مورد استفاده قرار داد. استفاده از آچار آلن می تواند تا حد بسیار زیادی در شکل مقاوم سازه  موثر باشد. البته خرید بست اسپیس فریم به همراه پیچ و مهره آن صورت می گیرد. افراد می توانند برای خرید بست اسپیس فریم هم به صورت آنلاین و هم به صورت مراجعه حضوری اقدام به خرید اتصالات اسپیس و یا خرید کفشک اسپیس فریم نمایند. در ضمن فروش بست اسپیس هم به صورت عمده و هم به صورت خرده فروشی انجام می شود.

 

کاربردهای اتصالات اسپیس فریم

 

غرفه داران برای راه اندازی نمایشگاه با اسپیس می بایست برای اتصالات داربست نمایشگاهی از اتصالات اسپیس استاندارد استفاده کنند. در صورتی که از اتصالات استاندارد استفاده نشود موجب خسارت مالی و جانی به افراد می شود. مشتریان می توانند علاوه بر خرید اتصالات اسپیس از متخصصین برای نصب اسپیس استفاده کنند. بست اسپیس فریم از جمله اتصالات اسپیس فریم استانداردی است که برای اتصالات اسپیس در جهت های مختلف استفاده می شود. هم چنین برای اتصالات اسپیس فریم به چادر می توان از کفشک اسپیس فریم استفاده کرد. در ضمن برای نصب اسپیس فریم به ام دی اف نیز می توان از بست اسپیس فریم استفاده کرد. برای نصب اسپیس به کابل و هولدر چراغ به اسپیس می توان از اتصالات اسپیس فریم استفاده کرد. هم چنین غرفه داران برای ایجاد سوله موقت با اسپیس فریم و دائم می توانند با خرید کفشک اسپیس فریم فضای مورد نیاز خود را ایجاد کنند.

استفاده از بست اسپیس فریم موجب راحتی در جابه جایی اسپیس فریم شده است. به گونه ای که به آسانی می توان اسپیس فریم را به یکدیگر وصل کرد و موجب افزایش سرعت عمل در ساخت اسپیس فریم می شود. غرفه داران می توانند با خرید اتصالات اسپیس فریم امکان نصب و ساخت اسپیس را در فضاهای باز و بسته داشته باشند. نحوه بستن اسپیس فریم به راحتی انجام می گیرد و می توان با کمک یک ابزار آن را به راحتی به یکدیگر متصل کرد. شرکت های تولید اسپیس با فروش بست اسپیس با کیفیت و با درجه استحکام بالا می توانند نیاز مشتریان خود را برطرف کنند. اسپیس سازان علاوه بر فروش اسپیس فریم با کیفیت امکان خرید اتصالات اسپیس، خرید بست پروانه ای را برای غرفه داران فراهم می کنند. در ضمن برای انجام متصل کردن اسپیس فریم ها به یکدیگر می توان از نصاب متخصص اسپیس استفاده کنند. با خرید اسپیس فریم با کیفیت می توان اتصالات اسپیس فریم را به صورت با کیفیت به یکدیگر وصل کرد. بست اسپیس فریم می توان با کاربرد های بسیار زیادی که دارد برای ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار داد.

 

قیمت بست اسپیس فریم

 

قیمت خرید بست اسپیس فریم بسته به مواد اولیه ای که درآن به کار رفته است می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. برای اطلاع از قیمت بست اسپیس فریم می توان با اسپیس سازان ارتباط برقرار کرد و از قیمت فروش مطلع شد. خرید بست پروانه ای با کیفیت و قیمت مناسب بر اساس هر متر اسپیس فریم تعیین می شود. هر چقدر تعداد شاخه های اسپیس فریم بالاتر باشد تعداد بست های اسپیس فریم بالاتر است. پس به ازای افزایش تعداد بست های اسپیس فریم باید قیمت بالاتری را نیز پرداخت کرد. البته پرداخت قیمت پایین برای بست اسپیس فریم می تواند جزو انتخاب غرفه داران باشد. البته باید برای ساخت اسپیس فریم با کیفیت باید اتصالات اسپیس با کیفیت را تهیه نمود. هر چقدر در ساخت بست های اسپیس از مواد اولیه با کیفیت پایین تر استفاده شود قیمت خرید بست اسپیس فریم کمتر است. مواد اولیه ساخت اسپیس در بالا بردن کیفیت شاخه های اسپیس اهمیت بسیاری دارد. اسپیس سازان با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس فریم، انواع بست های اسپیس فریم با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در صورتی که صاحبان غرفه نیاز به خرید بست اسپیس فریم با قیمت بسیار مناسب باشند، می توانند از طریق خرید بست پروانه ای به صورت عمده از تخفیف بسیار بالایی برخوردار شوند. اتصالات اسپیس فریم به صورت بست اسپیس فریم به همراه پیچ و مهره مخصوص به آن تولید و عرضه می شود. نحوه بستن اسپیس فریم با استفاده از اتصالات اسپیس بسیار است و می توان به سرعت به یکدیگر متصل کرد. اسپیس فریم ها دارای انواع و اندازه های مختلفی هستند که می توان با اتصالات اسپیس فریم به یکدیگر متصل کرد. خرید بست اسپیس فریم با کیفیت در اتصالات اسپیس به صورت محکم موثر است.

 

خرید اینترنتی بست اسپیس فریم

 

بست اسپیس فریم قطعه ای است که اجزای مختلف اسپیس را به یکدیگر وصل می کند و در کنار یکدیگر محکم نگه می دارد. در اصل اجزای اسپیس را بدون خرید بست اسپیس نمی توان به یکدیگر متصل کرد. کفشک و یا  فروش بست اسپیس فریم برای ساخت غرفه های نمایشگاهی ( غرفه سازی ) و هم چنین ایستگاه های صلواتی مورد استفاده قرار می گیرد. غرفه داران می توانند برای خرید اسپیس فریم از طریق مراجعه به سایت اینترنتی مراکز فروش اسپیس فریم تعداد اسپیس مورد نیاز خود را سفارش دهند. هم چنین می توانند برای خرید بست اسپیس فریم مورد نیاز خود با مشاورین وب سایت تلفنی ارتباط برقرار کنند و مشاوره دریافت نمایند. مواد اولیه‌ای که برای ساخت بست اسپیس فریم به کار برده می شود از مواد اولیه با کیفیت است که در قیمت نهایی فروش موثر است.بست اسپیس فریمدارای قیمت های مختلفی است و برحسب تعداد شاخه هایی که از اسپیس فریم مورد نیاز است بست نیز باید تهیه کرد. اتصالات اسپیس شامل بست پروانه ای، ابزارات مورد نیاز وصل کردن که شامل پیچ آلن و آچار آلن است که می تواند در تهیه شکل مطلوب غرفه موثر باشد. به هر حال با خرید اسپیس بست پروانه ای می توان از اصل بودن کالای مورد نظر اطمینان حاصل کرد.

 

فروش بست اسپیس فریم دست دوم

 

به علت نوسانات بازار قیمت فروش بست اسپیس نیز دچار نوسان می شود و اسپیس سازان با در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود اقدام به فروش اسپیس فریم های کارکرده می کنند. در صورتی که بست اسپیس از مواد اولیه با کیفیتی تولید شده باشد قابلیت متصل کردن اجزای اسپیس به یکدیگر را نیز دارد. البته غرفه داران نیز باید در زمان خرید بست اسپیس دست دوم این نکته را نیز در نظر داشته باشند که کاملا با کیفیت باشد و از مواد اولیه بسیار مقاومی تولید شده باشد. قیمت بست اسپیس فریم از نوع دست دوم نیز بر مبنای جنس و متریالی که در ساخت آن به کار رفته است می تواند متغیر باشد. البته غرفه داران باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهند که فقط به قیمت خرید بست اسپیس فریم دقت نکنند. هر چند مواد ساخته شده بست اسپیس فریم در تعیین قیمت خرید بست اسپیس فریم دست دوم نیز می تواند موثر باشد. بست های بی کیفیت نمی توانند به خوبی اسپیس فریم ها را به یکدیگر وصل کنند و از لحاظ امنیتی دچار برای غرفه داران ایجاد مشکل می کنند.

قیمت بست اسپیس با توجه به تعداد سفارش و نوع سفارش آن متفاوت و متغیر است. در صورتی که به صورت عمده محصولات اسپیس فریمی را سفارش می دهید به راحتی می توانید از تخفیف های ویژه آن برخوردار شوید. برخی از عوامل موثر مهمی که در قیمت آنها تاثیر می گذارد عبارتند از:

  • مقاومت
  • ضخامت به کار گرفته شده ی محصول
  • کیفیت ساخت محصولات
  • ابعاد و تعداد سفارش

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت، مشخصات این محصول کاربردی و در نهایت ثبت سفارش و خرید بست اسپیس فریم می توانید به وب سایت ما در ارتباط باشید.

اسکرول به بالا

۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱

همین الان مشاوره بگیر!