بست اسپیس فریم

بست اسپیس فریم، برای آنکه بتوان اسپیس ها را به یکدیگر متصل نمود باید از قفل اسپیس فریم  استفاده کرد. بست اسپیس از دو عدد پولکی بست و یک عدد پیچ و یک عدد مهره تشکیل گردیده است توسط بست با استفاده از آچار که این آچار، آچار جغجغه‌ای یا آن شماره ۵ می‌باشد میتوان بست را باز و بسته نمود. اتصال فقط با بست اسپیس فریم برای ساخت داربست نمایشگاهی امکان‌پذیر می‌باشد. 

برای محکم کردن شاخه ها به یکدیگر از بست استفاده می کنند. بست دارای ضخامت بالایی است که همین ویژگی موجب افزایش مقاومت آن شده است. در ضمن بست اسپیس فریم بعد از تولید توسط یک سری از مواد آبکاری در مقابل عوامل فرسایشی عایق و ضد آب می شود. این پوشش آبکاری از جنس گالوانیزه است که از زنگ زدگی بست ها در مقابل رطوبت جلوگیری می کند. بست اسپیس و یا کفشک اسپیس فریم از دو ورق به طول های ۵ در ۱۷سانتیمتری تولید می شوند که برای ایجاد سازه در ابعاد استاندارد استفاده می شود. تعداد کفشک که برای اتصالات اسپیس به کار برده می شود در حدود دو یا سه برابر تعداد شاخه های اسپیس فریمی است که در ساخت غرفه به کار برده می شود. در ضمن از کفشک فقط برای متصل کردن فریم های نمایشگاهی استفاده نمی شود، برای محکم کاری در چادر کشی هم می توان استفاده کرد.

مشخصات بست اسپیس فریم

فروش بست اسپیس فریم در سراسر کشور

 

غرفه داران برای خرید بست می توانند به نمایندگی های فروش مراجعه کنند. بست یا کفشک در واقع ابزاری است که موجب می شود شاخه ها و قطعه های مختلف را به یکدیگر متصل نگه دارد و موجب حفظ تعادل سازه شود. در اصل اسپیس فریم را نمی توان بدون خرید بست آن وصل کرد. برای راه اندازی غرفه های نمایشگاهی نیاز است که با خرید بست پروانه ای به صورت محکم شاخه ها را به یکدیگر متصل کرد. به هر حال برای تعداد مشخصی نیاز به تعداد معینی اتصالات است. صاحبان نمایشگاه می توانند برای خرید اتصالات  به مراکز فروش مراجعه کنند. بر اساس تعداد شاخه های اسپیس که برای سازه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می دهند باید بست مورد نیاز آن را نیز تهیه نمایند. بست اسپیس فریم تاثیر بسیار زیادی بر روی استحکام و زیبایی سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی دارد و به علت استفاده آسان از بست می توان به راحتی غرفه ها را باز و مجددا در جایی دیگر مورد استفاده قرار داد. استفاده از آچار آلن می تواند تا حد بسیار زیادی در شکل مقاوم سازه  موثر باشد. البته فروش بست اسپیس به همراه پیچ و مهره آن صورت می گیرد. افراد می توانند برای خرید هم به صورت آنلاین و هم به صورت مراجعه حضوری اقدام به خرید اتصالات و یا خرید کفشک نمایند. در ضمن فروش بست هم به صورت عمده و هم به صورت خرده فروشی انجام می شود.

آچار و بست
اتصالات اسپیس فریم
اتصالات اسپیس فرم و تجهیزات وابسته
بست اسپیس و آچار اسپیس

 

خرید اینترنتی بست اسپیس فریم

بست قطعه ای است که اجزای مختلف اسپیس را به یکدیگر وصل می کند و در کنار یکدیگر محکم نگه می دارد. در اصل اجزا  را بدون خرید بست نمی توان به یکدیگر متصل کرد. کفشک و یا  فروش بست برای ساخت غرفه های نمایشگاهی ( غرفه سازی ) و هم چنین ایستگاه های صلواتی مورد استفاده قرار می گیرد. غرفه داران می توانند برای خرید اسپیس فریم از طریق مراجعه به سایت اینترنتی مراکز فروش تعداد سازه مورد نیاز خود را سفارش دهند. هم چنین می توانند برای خرید بست اسپیس فریم مورد نیاز خود با مشاورین وب سایت تلفنی ارتباط برقرار کنند و مشاوره دریافت نمایند. مواد اولیه‌ای که برای ساخت به کار برده می شود از مواد اولیه با کیفیت است که در قیمت نهایی فروش بست اسپیس موثر است. بست قیمت های مختلفی است و برحسب تعداد شاخه هایی مورد نیاز است بست نیز باید تهیه کرد. اتصالات شامل بست پروانه ای، ابزارات مورد نیاز وصل کردن که شامل پیچ آلن و آچار آلن است که می تواند در تهیه شکل مطلوب غرفه موثر باشد. به هر حال با خرید بست پروانه ای می توان از اصل بودن کالای مورد نظر اطمینان حاصل کرد.

بست اسپیس

فروش و پخش بست اسپیس در کرج و تهران

به علت نوسانات بازار قیمت فروش بست اسپیس نیز دچار نوسان می شود و اسپیس سازان با در نظر گرفتن شرایط مشتریان خود اقدام به فروش تجهیزات کارکرده می کنند. در صورتی که بست از مواد اولیه با کیفیتی تولید شده باشد قابلیت متصل کردن اجزای اسپیس به یکدیگر را نیز دارد. البته غرفه داران نیز باید در زمان خرید بست دست دوم این نکته را نیز در نظر داشته باشند که کاملا با کیفیت باشد و از مواد اولیه بسیار مقاومی تولید شده باشد. قیمت بست اسپیس فریم از نوع دست دوم نیز بر مبنای جنس و متریالی که در ساخت آن به کار رفته است می تواند متغیر باشد. البته غرفه داران باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهند که فقط به قیمت خرید دقت نکنند. هر چند مواد ساخته شده در تعیین قیمت بست اسپیس نیز می تواند موثر باشد. بست های بی کیفیت نمی توانند به خوبی اجزا را به یکدیگر وصل کنند و از لحاظ امنیتی دچار برای غرفه داران ایجاد مشکل می کنند.

قیمت بست اسپیس در کرج با توجه به تعداد سفارش و نوع سفارش آن متفاوت و متغیر است. در صورتی که به صورت عمده محصولات  را سفارش می دهید به راحتی می توانید از تخفیف های ویژه آن برخوردار شوید. برخی از عوامل موثر مهمی که در قیمت آنها تاثیر می گذارد عبارتند از:

  • مقاومت
  • ضخامت به کار گرفته شده ی محصول
  • کیفیت ساخت محصولات
  • ابعاد و تعداد سفارش

برای کسب اطلاعات در مورد قیمت، مشخصات این محصول کاربردی و در نهایت ثبت سفارش و خرید می توانید به وب سایت ما در ارتباط ۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱ باشید.

اینفوگرافیک انواع بست اسپیس
کاربردهای اتصالات اسپیس فریم
پیچ و مهره اسپیس فریم نمایشگاهی

قیمت بست اسپیس 

قیمت خرید بست بسته به مواد اولیه ای که درآن به کار رفته است می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. برای اطلاع از قیمت بست اسپیس فریم می توان با اسپیس سازان ارتباط برقرار کرد و از قیمت فروش مطلع شد. خرید بست پروانه ای با کیفیت و قیمت مناسب بر اساس هر متر اسپیس فریم تعیین می شود. هر چقدر تعداد شاخه ها بالاتر باشد تعداد بست ها بالاتر است. پس به ازای افزایش تعداد بست ها باید قیمت بالاتری را نیز پرداخت کرد. البته پرداخت قیمت پایین می تواند جزو انتخاب غرفه داران باشد. البته باید برای ساخت اسپیس فریم با کیفیت باید اتصالات با کیفیت را تهیه نمود. هر چقدر در ساخت بست ها  از مواد اولیه با کیفیت پایین تر استفاده شود قیمت خرید  کمتر است. مواد اولیه ساخت در بالا بردن کیفیت شاخه ها اهمیت بسیاری دارد. کرج اسپیس با دارا بودن کارخانه تولید اسپیس فریم، انواع بست های اسپیس فریم با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. در صورتی که صاحبان غرفه نیاز به خرید بست اسپیس فریم با قیمت بسیار مناسب باشند، می توانند از طریق خرید بست پروانه ای به صورت عمده از تخفیف بسیار بالایی برخوردار شوند. اتصالات اسپیس فریم به صورت بست اسپیس فریم به همراه پیچ و مهره مخصوص به آن تولید و عرضه می شود. نحوه بستن اسپیس فریم با استفاده از اتصالات اسپیس بسیار است و می توان به سرعت به یکدیگر متصل کرد. اسپیس فریم ها دارای انواع و اندازه های مختلفی هستند که می توان با اتصالات به یکدیگر متصل کرد. خرید بست با کیفیت در انجام کار به صورت محکم موثر است.

قیمت فروش بست اسپیس اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ کرج اسپیس

کاربردهای اتصالات اسپیس فریم

غرفه داران برای راه اندازی نمایشگاه می بایست برای اتصالات داربست نمایشگاهی از اتصالات استاندارد استفاده کنند. در صورتی که از اتصالات استاندارد استفاده نشود موجب خسارت مالی و جانی به افراد می شود. مشتریان می توانند علاوه بر خرید اتصالات از متخصصین برای نصب اسپیس استفاده کنند. بست از جمله اتصالات استانداردی است که برای اتصالات در جهت های مختلف استفاده می شود. هم چنین برای وصل کردن  به چادر می توان از کفشک استفاده کرد. در ضمن برای نصب اسپیس فریم به ام دی اف نیز می توان از بست استفاده کرد. برای نصب به کابل و هولدر چراغ به اسپیس می توان استفاده کرد. هم چنین غرفه داران برای ایجاد سوله موقت با اسپیس فریم و دائم می توانند با خرید کفشک فضای مورد نیاز خود را ایجاد کنند.

استفاده از بست اسپیس فریم موجب راحتی در جابه جایی شده است. به گونه ای که به آسانی می توان تجهیزات را به یکدیگر وصل کرد و موجب افزایش سرعت عمل در ساخت می شود. غرفه داران می توانند با خرید اتصالات امکان نصب و ساخت را در فضاهای باز و بسته داشته باشند. نحوه بستن  به راحتی انجام می گیرد و می توان با کمک یک ابزار آن را به راحتی به یکدیگر متصل کرد. شرکت های تولید با فروش بست اسپیس با کیفیت و با درجه استحکام بالا می توانند نیاز مشتریان خود را برطرف کنند. اسپیس سازان علاوه بر فروش اسپیس فریم با کیفیت امکان خرید بست پروانه ای را برای غرفه داران فراهم می کنند. در ضمن برای انجام متصل کردن اسپیس فریم ها به یکدیگر می توان از نصاب متخصص در این زمینه استفاده کنند. با خرید تجهیزات با کیفیت می توان اتصالات را به صورت با کیفیت به یکدیگر وصل کرد. بست اسپیس فریم می توان با کاربرد های بسیار زیادی که دارد برای ساخت انواع غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار داد.

بست اسپیس فریم نمایشگاهی

اتصالات اسپیس فریم ( پیچ اسپیس، مهره اسپیس، قفل اسپیس، کفشک اسپیس، بست اسپیس و...)

اتصالات اسپیس فریم را می توان به عنوان بخش جدا نشدنی اسپیس فریم ها دانست. زیرا بدون وجود این اتصالات امکان برپایی این سازه ها  وجود ندارد. عدم استاندارد اتصالات اسپیس فریم ممکن است صدمات جانی و مالی زیادی را به همراه آورد. از این روز این اتصالات بایستی کاملا استاندارد باشند. اتصالات اسپیس فریم تولید شده گروه اسپیس سازان از کیفیت عالی برخوردار می باشند. طراحی این اتصالات به گونه ای است که شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر قسمت های گوناگون سازه را به یکدیگر وصل کنید. مازاد بر اینها این قطعات از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند و ایمنی سازه را تضمین می کنند.

قفل اسپیس: در واقع سازه های اسپیس قطعات از پیش ساخته ای هستند و به وسیله این اتصال دهنده ها قسمت های این سازه ها به همدیگر وصل خواهند شد. به وسیله قفل اسپیس می توان اسپیس ها را به یکدیگر وصل کرد. بست اسپیس از ۱ پیچ، ۱ مهره و ۲ عدد پولکی بست ساخته شده است. بست اسپیس یا کفشک اسپیس فریم از ۲ ورق با طول های ۱۷ و ۵ سانتی متری ساخته می شوند و جهت ایجاد سازه با ابعاد استاندارد به کار برده می شوند.  البته ناگفته نماند از کفشک ها فقط جهت وصل کردن فریم های نمایشگاهی استفاده نمی کنند بلکه جهت محکم کاری در چادرکشی از آن می توان استفاده نمود.

جهت اتصال بست ها از مهره ۶ و پیچ آلن ۶ استفاده می کنند. جهت اتصال سازه های نمایشگاهی به ۲ عدد بست نیاز است و جهت بستن پیچ از آچار اسپیس استفاده می کنند.

پیچ و مهره اسپیس فریم نمایشگاهی

مزایای اتصالات اسپیس فریم

برخی از مزایای اتصالات اسپیس فریم عبارتند از:

بست اسپیس فریم نمایشگاهی

آچار اسپیس

اسپیس فریم ها جهت وصل شدن به بست نیاز به چند آچار (آچار جغجغه اسپیس، آچار آلن اسپیس) که به آچار اسپیس معروف می باشند، نیاز دارند. در حقیقت نصب این سازه ها و استفاده کردن از ابزار مخصوص برای نصب، به تجربه و تخصص کافی نیاز دارد. جهت برپایی سازه های نمایشگاهی از چند آچار اسپیس با توجه به کاربرد آنها و همچنین جایگاه و شکل پیچ ها و بست های اسپیس فریم استفاده می کنند..

از آچار آلن جهت باز و بسته شدن پیچ هایی که سطح مقطع آنها شش ضلعی می باشد، استفاده می کنند. آچار آلن سر گرد جهت باز و بسته شدن قطعاتی که محور باز و بسته شدنشان با محور پیچ فرق  دارد استفاده خواهند کرد. دسته بلند این نوع آچار سبب افزایش چرخش آچار و گشتاور و در نهایت راحت تر باز شدن پیچ ها خواهد شد. این نوع آچار در سایزها و اندازه های گوناگونی موجود است.

آچار جغجغه از یک یا ضامن فنردار و یک چرخ دنده ساخته شده است. طراحی این آچار به گونه ای است که هر فرد بتواند از آن استفاده کنند و این نوع آچار کاربردهای بسیار زیادی در نصب سازه های نمایشگاهی دارد. انواع پیچ ها را می توان با کمک این آچار باز و بسته کرد.