استیج چیست؟

در حقیقت استیج سازه های فلزی از پیش ساخته ای می باشند و جزو تجهیزات مهم جهت برگزاری انواع مراسمات به حساب می آیند و در فضاهای بسته و باز مورد استفاده قرار می گیرند. استیج یا به عبارت دیگر سن، سازه سکو مانند می باشد که از پایه، کفپوش و صفحه فلزی ساخته شده است و به راحتی می توان بر روی آن برنامه های گوناگونی را اجرا کرد. ویژگی های خاص این محصول، مزایا و کاربرد بسیار فراوانی به آن بخشیده است.

در تمامی مراسم هایی که از این سازه ها استفاده می نمایند، افراد روی سن در مرکز توجه قرار خواهند گرفت. با وجود این سازه ها، نظم خاصی را جهت برگزاری مراسم می دهد. این روزها وجود سن ها جزو یکی از تشریفات اصلی جهت برگزاری مهمانی ها، جشن ها و … می باشد. کاربران با توجه به نوع مراسمی که دارند می توانند انواع گوناگون استیج را اجاره نمایند. انواع استیج ( استیج هلندی، آماده، استیج عروسی، کنسرت، آلمانی، اسپیس، همایش و …) هستند.

این روزها شرکت های زیادی خدماتی مربوط به اجاره و فروش استیج آماده به متقاضیان ارائه خواهند داد.

استیج اسپیس

جدول قیمت فروش و اجاره سن و استیج

مشخصات سن و استیجقیمت فروش سن و استیجقیمت اجاره سن و استیج
سن و استیج ۳X2
 
۳۵۰۰۰۰۰
سن و استیج ۴X2
 
۳۵۰۰۰۰۰
سن و استیج ۷X2
 
۴۵۰۰۰۰۰
سن و استیج ۲X2
 
۳۵۰۰۰۰۰
سن و استیج ۵X2
 
۴۰۰۰۰۰۰
سن و استیج ۶X2
 
۴۸۰۰۰۰

کاربرد استیج اسپیس

استیج اسپیس کاربردی بسیار فراوانی دارند و همین موضوع را می توان به آسانی در اجاره و خرید این سازه تبلیغاتی مشاهده کرد. مشتریانی که قصد اجاره سازه های با کیفیت و مقاومی دارند، می توانند کاربردهای گوناگونی را از این سازه ها داشته باشند از اصلی ترین و مهمترین کاربردهای این سازه ها عبارتند از:

در مراسم های تقدیر از دانش آموختگان، برای مراسم های شعبده بازی، در مراسم های رقص، جهت معرفی و تبلیغ کالا، جشن های گوناگون، همایش ها، جنگ های شادی، مراسم قرعه کشی، به طور کلی هر نوع مراسمی که مجری و مخاطب دارد و …

طرح ها و شکل ظاهری که جهت ساخت سن در نظر گرفته خواهند شد، تاثیر بسیار زیادی جهت جلب توجه مخاطبان دارد. قابلیت های متفاوت اسپیس ها با ابعاد گوناگون سبب می شوند تا طرح های گوناگونی جهت ساخت سن و استیج داشته باشیم.

استیج اسپیس ۳۰_۳۰

ویژگی ها و مزایا

اصلی ترین مزایای استیج هلندی چیست و چه عواملی سبب محبوبیت این سازه تبلیغاتی شده است؟

استیج هلندی جزو گروه استیج آماده می باشد و برای هر نوع مراسمی مناسب هستند. این نوع سازه ها به دلیل وزن کم، نصب، حمل و جمع شدن راحتی که دارند مورد توجه بسیاری از متخصصان حوزه دکوراسیون و … قرار گرفته اند.

استیج هلندی

اجاره استیج آماده

استیج ها جزو مهمترین تجهیزات جهت برگزاری بی نظیرترین مراسم ها هستند. این روزها تنوع بالایی از این محصولات را در مراسم های مختلف مشاهده نمایید. اشخاصی که قصد اجاره این سازه ها را دارند، دوست دارند که استیج آماده را انتخاب نمایند تا زمان کمتری جهت نصب آن صرف نمایند. متخصصان ما در شرکت کرج اسپیس تمام تلاش و سعی خود را بر این نهادند که از بهترین لوازم جهت نصب اسپیس، اسپیس فریم ها را به همدیگر وصل نمایند و سن مورد نظر شما را طراحی و بسازند.

اجاره این محصولات را در اولویت اصلی کار خود قرار دهید تا هزینه کمتری جهت داشتن بهترین و شیک ترین استیج پرداخت کنید. با توجه به مساحتی که به اجرای سن نیاز دارید، یکی از بهترین این محصولات را اجاره کنید. اجاره استیج رقص مزیت های زیادی دارد. برخی از این مزیت ها عبارتند از:

استیج هلندی

عوامل موثر بر قیمت استیج کدامند؟

همانطور که در متن بالا به اشاره نمودیم استیج ها به دلیل ویژگی های خاصی که دارند کاربرد و مزایای فراوانی دارند و به شما عزیزان کمک می کنند تا مراسم را باشکوه تر و زیباتر برگزار نمایید. از آنجایی که استفاده از این سازه ها برای مدت محدودی است، خرید آن چندان به صرفه نمی باشد. در واقع خرید این سازه کاربردی چندان کار عاقلانه ای نیست. زیرا بعد از تمام شدن مراسم باید به فکر مکانی جهت نگهداری این قطعات باشید. در نتیجه بهترین و مناسب ترین راه، اجاره استیج است. قیمت اجاره استیج هلندی با توجه به مزایای فراوانی که دارد، مناسب است.

تنوع زیاد در این سازه های اجاره ای موجب شده تا در مراسم های گوناگون، انتخاب های مناسب و متفاوتی داشته باشید. این روزها افراد می توانند با استفاده از خدمات اجاره استیج، انواع طرح ها و مدل های این سازه ها را استفاده کنند. در صورتی با خرید این سازه دیگر این امکان برای مشتریان وجود ندارد. انواع گوناگون مدل های این سازه ها برای کاربردهای گوناگون استفاده می شوند. مشتری بایستی بر طبق نیاز و سلیقه خود این سازه ها را انتخاب کند. 

قیمت استیج یکی از فاکتورهای مهم در اجاره آن است. قیمت فروش این محصول به فاکتورهای گوناگونی بستگی دارد. شرکت کرج اسپیس هزینه مربوط به اجاره این محصول را بر اساس ابعاد، کیفیت و مساحت تعیین می شود.

ابعاد: هر چه مساحت و ابعاد این سازه افزایش یابد، هزینه مربوط به اجاره و خرید آن افزای پیدا می کند.

طراحی و شکل: هر کدام از اشکال گوناگون این محصولات به علت تفاوت هایی که با یکدیگر دارند، قیمت های متفاوتی دارند. شما مشتریان می توانید نوع طرحی را انتخاب نمایید که هزینه کمتری جهت خرید و اجاره آن پرداخت نمایید.

 کیفیت: کیفیت سن بستگی فراوانی به نوع اسپیس دارد که در ساخت این سازه ها استفاده می شود. برای اجاره و خرید استیج های مقاوم و با کیفیت، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

استیج هلندی، اسپیس ۲۵_۲۵

اجاره سن و استیج از شرکت معتبر کرج اسپیس

به علت بار و فشار زیادی که بر روی سن و استیج است، بایستی نصب این سازه ها توسط نصاب حرفه ای انجام گیرد. در نتیجه انتخاب استیج مناسب جهت نصب و اجاره به تجربه نیاز دارد. چنانچه در این مورد هیچ گونه تجربه و مهارتی ندارید، بهتر است که یک مرکز معتبر و شناخته شده را جهت اجاره و نصب استیج انتخاب نمایید. شرکت کرج اسپیس جزء مراکزی است که خدمات ویژه ای به شما ارائه می دهد. نصب و راه اندازی این سازه ها در این مرکز کاملا رایگان می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید با اجاره استیج های باکیفیت و قیمت های مناسب از از کرج اسپیس با همکاران ما در گروه صنعتی تولیدی خدماتی کرج اسپیس در تماس بوده و مشاوره رایگان داشته باشید.

فروش و اجاره سن استیج

استیج که در حال حاضر به عنوان نام برنامهء تلویزیونی خاصی را به خود گرفته و با آن نام مشهور شده است، در حقیقت نام سکویی است که روی آن برنامه اجرا می‌شود. سن یا استیج سطح برجسته‌ای از زمین است که در مکان‌هایی که تماشاچیان زیادی وجود دارند و اجرای برنامه سالنی ممکن نیست، بر پا می‌شود. در این صورت تماشاچیان پایین‌تر از سطح اجراکنندگان قرار گرفته و به راحتی به تماشای اجرا می‌پردازند. در سالن‌های خاص نمایش استیج به دو صورت ساخته می‌شود. مدل اول ساخت استیج در کفی پایین‌تر از تماشاچیان مانند سینماها که مردم از بالا به آن می‌نگرند و مدل دوم مانند مراسمات عمومی جشن‌های خیابانی که مردم در کف نشسته و سن بالاتر از سطح زمین ساخت می‌شود. در مدل دوم امنیت سازه بسیار اهمیت دارد. چرا که در صورت فرو ریخت جان تعداد زیادی در خطر است. بنابراین اگر دنبال اجاره استیج برا ی این مراسم هستید به این نکته توجه جدی داشته باشید.

سکو یا استیج با وسایل گوناگونی ساخته می‌شود. گاهی با چوب و تخته، گاهی با سیمان و آجر. چوب و تخته سنگین بوده و جابجایی آن به مقدار زیادی نیرو نیازمند است، همچنین سیمان و آجر کلا سکو را فاقد جابجایی می‌کند و برپا کردن و ساختن آن علاوه بر هزینه زمانبر نیز هست. امروزه اما از سازه‌های اسپیس فریمی استفاده می‌شود. اسپیس فریم‌ها یا سازه‌های فضایی الگویی از ساختار مولکول‌ها هستند که به یکدیگر با بست اسپیس فریم متصل می‌شوند. اولین ایده آن توسط گراهام بل داده شد تا در سازه‌های دریایی و هوایی بکار برده شود. خصوصیت اسپیس فریم این است که می‌توانند به شکل‌ها و مدل‌های مختلفی به یکدیگر پیوند بخورند. از این رو ساخت انواع سکوی اجرا توسط اسپیس فریم‌ها راحت است. اجازه بدهید در اینجا از خصوصیات اسپیس فریم‌ها بیشتر گفتگو نماییم چرا که اساس ساخت استیج کنسرت در حقیقت قطعات اسپیس فریم هستند که به یکدیگر متصل می‌گردند.

استیج هلندی کرج اسپیس

اسپیس فریم‌ها در اندازه‌ها و قطعات مختلفی تولید می‌شوند. جنس ان‌ها نیز متفاوت است از این رو می‌تواند وزن‌های مختلفی را تحمل نماید. به همین دلیل است که ایجاد یک حجره کوچک استقبال از زائر یا ایجاد طاق نصرت با اسپیس فریم ممکن است همانقدر که ایجاد یک گل‌خانه چند صد متری و یا یک بیلبورد بزرگ سنگین. اتصالات اسپیس فریم قدرت فراوانی دارند و می‌توانند مانند جوش در جوشکاری فلزات به یکدیگر عمل نمایند و قدرت سازه‌های برپایه اسپیس فریم را چند برابر نمایند. به همین دلیل است که سازه‌های اسپیس فریم روز به روز از طیف مشاغل مختلف مشتریان بیشتری پیدا می‌کند.

یک ویژگی بسیار مهم سازه‌های اسپیس فریمی در این است که به راحتی به مدل‌هایی که مورد نظر کاربر است روی یکدیگر سوار می‌شوند. از این رو می‌توان سازه‌های چهارگوش، مدور و یا سه گوش طرح ریزی نمود. سرعت عمل کار نیز بسیار زیاد است و متخصصان نصب استیج اسپیس فریم و سایر سازه‌های اسپیسی به سرعت کار را برای شما اماده می‌سازند. در حال حاضر در کشور قطعات اسپیس فریم به صورت دست اول و اسپیس فریم دست دوم به فروش می‌رسد و یا اجاره داده می‌گردد. اجاره استیج ساخته شده توسط اجاره دهندگان اسپیس فریم نیز این روزها رواج پیدا کرده است. زیرا گاهی اوقات اجاره اسپیس فریم از خرید آن ارزانتر برای مشتریان هزینه برمی‌دارد. قیمت فروش استیج به عواملی مانند وزنی که باید استیج تحمل کند، جنس سازه‌های اسپیس فریم و دست اول یا دست بودن اسپیس فریم بستگی دارد. اجاره استیج معمولا همراه با نصب استیج است.

اکنون خرید و فروش استیج در تهران وشهرستان‌ها رواج پیدا کرده است. خصوصا این که برگزاری نمایش‌ها و بازی‌های خیابانی رونق گرفته است. برای خرید استیج دست دوم نیز در حقیقت باید دست به خرید اسپیس دست دوم زد تا با قطعات اسپیس بتوانید استیج دست دوم بسازید. به عبارت دیگر استیج دست دوم وجود ندارد بلکه در حقیقت قطعات اسپیس فریم دست دوم هستند که به فروش یا برای ساخت استیج اجاره داده می‌شوند تا با ان استیج مورد نیاز ساخته شود. بنابراین اگر در جایی به جمله فروش استیج  یا اجاره استیج برخوردید، در حقیقت باید به فروش اسپیس فریم دست دوم بیاندیشید تا متخصصان امر که معمولا کارشان اجاره استیج است، برای نصب استیج نزد شما برسند. هنگامی که راجع به اجاره استیج با شرکتی قرار داد می‌بندید حتما راجع به نورپردازی آن نیز گفتگو نمایید.

کرج اسپیس که با هدف کمک به کسانی که در پی استفاده از اسپیس دست دوم برای ساخت انواع سن و استیج و انواع حجله و طاق نصرت هستند، به وجود آمده است، در تلاش است تا با اماده سازی انواع اسپیس نو و اسپیس دست دوم انواع استیج، استیج آماده، استیج هلندی، استیج اسپیس فریم برای مشتریان عزیز به آنها خدمت موثری نماید. اگر به دنبال اجاره استیج کنسرت هستید، با تلفنی که به شما ارائه شده است تماس بگیرید و روش ساخت استیج و یا قیمت اجاره استیج را از ما بپرسید.

فروش و اجاره استیج

استیج چه کاربری‌هایی دارد؟

استیج یا سن فقط برای اجرای کنسرت یا مسابقات خیابانی کاربرد ندارد، با پدید آمدن اسپیس فریم‌ها و راحتی اتصال آن‌ها به یکدیگر در مدل‌ها و گونه‌ای مختلف، بسیاری از افراد باذوق برای کارهایی اقدام به خرید اسپیس نمودند. یکی از این کارها ایجاد سن اسپیس برای ساخت گلخانهء کوچک در منازل است. اگر بخواهید گلخانه‌ای در اندازه کوچک و یا چند طبقه بسازید یک ایده استفاده از اسپیس است. ساخت سن اسپیس به راحتی صورت می‌گیرد و از آنجا که قطعات اسپیس از فلزات متفاوتی ساخته شده و تحمل وزن‌های گوناگونی را دارند، می‌توان استیج اسپیس مناسبی برای گل‌دان‌ها و وزن متفاوت آنها ساخت. علاوه بر این می‌توان از سن اسپیسی در استقبال از هنرمندان، ورزشکاران، عروس و داماد، حاجی‌ها و کربلایی‌ها با تحمل وزن‌های متفاوتی ساخت. اجاره سن اسپیس امروزه امر متداولی است و به راحتی با یک تلفن امر شما انجام میگردد.

عکس با استیج
استیج

اجاره سن استیج

اجاره استیج فریم و اسپیس دست دوم و اسپیس نو در بازار مشتریان متفاوتی دارد. بسیاری از مشاغل نیازمند اجاره استیج و اسپیس هستند، زیرا آنان نمی‌خواهند هزینه خرید و جابجایی مدام قطعات اسپیس را داشته باشند. به عنوان مثال فرض کنیم خواننده محبوبی به شهر شما دعوت شده تا در برنامهء جشن بیست و دوی بهمن روی سن استیج برای گروهی از مردم در فضای باز یا بستهء خاصی شرکت کرده و هنرنمایی نماید. به نظر شما ضرورت دارد این خواننده به همراه خودش از تهران قطعات اسپیس فریم را جابجا نماید؟ یا با خریدن سازه‌های نو اسپیس فریم برای ساخت استیج کنسرت هزینه دیگری روی دست مسئولان برگزاری جشن بگذارد؟ قطعا جواب شما نیز خیر است. کار گروه مدیر برنامه این هنرمند از مسئولان خواهند خواست تا با اجاره استیج و اسپیس دست دوم اقدام به ساخت یک سن کنسرت نمایند و با اجاره استیج دست دوم علاوه بر کاهش هزینه ساخت سن، در هزینه نصب استیج نیز صرفه جویی نماید. یکی از مزایای سازهء اسپیسی امنیت فراوان آن است. اگر از متخصصان برای نصب استیج یاری بخواهید، این سازه طوری برایتان نصب خواهد شد که امنیت بسیار بالایی داشته باشد و امکان ریزش آن به واسطه بست‌های قدرتمند و متصل به یکدیگرش وجود ندارد. از این رو در هنگام اجاره استیج کنسرت به این مساله دقت نمایید که نصب دقیق استیج مانع به وجود آمدن یک تراژدی بشود. مشاغل دیگری نیز نیازمند اجاره استیج و اسپیس هستند. مثلا برگزار کنندگان جشنواره‌های فروش گل و گیاه یا بسیاری از فروشندگان جشنواره‌های فصلی که در شهرهای مختلف برگزار می‌شود نیازمند این هستند که به طور موقت سازه‌ای دارای حفاظ داشته باشند تا محصولات خودشان را به مردم ارائه نمایند. مثلا نمایشگاه‌های بهاره یا زمستانه که به مردم ارائه می‌شود، جزو این‌هاست. البته تمام این مشاغل نیازی به استیج ندارند و تنها سازه‌ای که آنها را در حفاظ خویش داشته باشد کافی است.