غرفه نمایشگاهی

غرفه نمایشگاهی با انواع اسپیس فرم

غرفه نمایشگاهی یکی از ارکان اصلی  برای معرفی در برگذاری کسب و کار در نمایشگاه ها می باشد. برای ساخت سازه ایی جذاب و منحصر به فرد در نمایشگاه باید مواردی را رعایت کرد تا در نهایت به غرفه ایی با جذابیت بالا رسید.

اولین نکته در ساخت سازه های جذاب معمولا شکل های هندسی آن است ، زیبا ترین اشکال غرفه نمایشگاهی مدل هایی هستند که حالت قرینگی و یکنواختی در دو قسمت غرفه دیده نمی شود. یکی از سازه هایی که با آن می توان ساختاری ویژه در صنعت غرفه سازی ایجاد کرد اسپیس فریم می باشد. این مدل سازه مشبکی بسیار مقاوم و قابل اجرا در همه مدل غرفه می باشد چرا که مدل کرو اسپیس فرم ساختاری منحنی به شما ارائه می دهد و برای ایجاد سازه هایی منحنی بسیار مناسب می باشد.

 ابتدا باید این را بدانیم که کلا اسپیس فریم چیست ؟ اسپیس فریم از جنس آهن می باشد که از چهار لوله بزرگ و اصلی تشکیل شده است و در بین آن مفتول های میله ای برای اتصال در بین آن به کار برده شده است این سازه روکشی از جنس قلع و چند آلیاژ مختلف دارد که مناسب برای انواع مختف آب و هوایی می باشد و مقاوم در آب و هوای مرطوب است و ایجاد غرفه در فضا های رطوبتی مشکلی برای سازه ایجاد نمیکند.

حال که ماده و ابزار مناسب خود را برای غرفه سازی پیدا کردیم نوبت به رعایت نکات دیگر در ساخت غرفه خواهیم رسید.

هارمونی رنگ مورد دیگری است که در اجرای بنر ها در غرفه سازی با اسپیس فریم است چرا که بنر های شما باید از رنگ های مکمل استفاده شده باشند و از دید کاربر غرفه شما با حجم عظیمی از رنگ های مختلف و ناهمگون تزئئین نشده باشند. به طور مثال می توان غرفه ای را در نظر گرفت که با رنگ های تیره ساخته شده است و می توان برای همگونی در رنگ های آن و ایجاد رنگ مکمل رنگ زرد را به ستون های آن که با اسپیس فریم ساخته شده است اضافه کرد که جذابیت غرفه دوچندان شده و ساختار و پیچیدگی غرفه هم بیشتر به چشم مشتری خواهد آمد.

انواع سازه های نمایشگاهی

تاثیر تبلیغات مداوم و پی در پی از چشم کسی پوشیده نیست ولی می توان با تبلیغات دوره ایی و حضوری در مدت زمان مشخص و هرچند کوتاه تاثیر زیادی در دید مشتری قرار داد که یکی از این تبلیغات تاثیر گذار ساخت غرفه نمایشگاهی است چرا که ایجاد غرفه حتما با هدف مشترک در یک حوزه کسب و کار ایجاد شده است و معمولا افرادی که به غرفه ها در انواع کسب و کار ها رجوع می کنند مشتریان هدف ما هستند و باید اعتماد کاربر و بازدید کننده  را صد در صد جلب کرد چرا که با ایجاد ساختار عالی در ساخت و برپایی غرفه خود می توانیم شخصی که گوشه چشمی به خرید محصولات ما را دارد قطع به یقیین به خریدار و مشتری وفادار خود تبدیل کنیم. مثلا یکی از نمونه های زیبا این است که معمولا باید تاریخچه و رزومه شرکت خود را با نور پردازی زیبا در صنعت غرفه نمایشگاهی به نمایش بگذاریم تا همگان بدانند با چه خدمات و صداقت در ارائه خدماتی روبه رو هستند و می توان گفت کسب و کارهایی که به غرفه های نمایشگاهی خود اهمیت زیادی می دهند در فروش موفق تر بوده و مشتریان خود را به خریداران قطعی تبدیل کرده اند البته که گاهی از افراد جذاب کردن غرفه های نمایشگاهی خود را هزینه اضافه در نظر می گیرند ولی واقعا به این شکل نیست و نیاز اساسی به آن احساس می شود.

این را باید دانست که غرفه نمایشگاهی با اسپیس فریم جذابیت بسیار بالایی ایجاد می کند در عین حال شما با هزینه به صرفه تر می توانید ساختار هایی بسیار شکیل ایجاد کنید و بنر های معرفی و تبلیغاتی کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن در این مدل سازه به اجرا در آورید.