فروش چادر نمایشگاهی

فروش انواع چادر نمایشگاهی و چادر سوله کرج اسپیس

ما در این مطلب می خواهیم در مورد فروش چادر نمایشگاهی صحبت کنیم. چادر یا همان خیمه در واقع یک نوع سرپناه است که دارای جنس ها و سازهای مختلفی است. این نوع سرپناه ها که معمولا جنسشان پارچه یا بافت های دیگر است بر روی تیرها و میله ها برپا می شود.

امروزه این چادرها کاربردهای زیادی دارند که جزو قسمت مهم غرفه سازی به حساب می آید که گردشگران طبیعت و نیروهای امدادی و نظامی از آن استفاده می کنند. علاوه بر این کارایی ها روز به روز بر کارایی این محصول افزوده می شود کاربردی جدیدتر و مدرن نیز پیدا کرده است. این کارایی به قدری زیاد شده است که در حال حاضر در نمایشگاه ها و غرقه ها نیز از این چادرها استفاده می کنند. اگر قصد ﺁشنایی بیشتر با چادر نمایشگاهی را دارید و می خواهید در مورد قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس، قیمت چادر نمایشگاهی، قیمت چادر ترانزیتی و فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و قیمت خرید چادر نمایشگاهی اطلاعات کسب کنید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

 

انواع چادر نمایشگاهی

 

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم چادر نمایشگاهی دارای انواع مختلفی است و از پارچه های مختلفی در زمان نصب آن استفاده می شود علاوه بر تنوع متریال این نوع سازه چادری دارای ابعاد مختلفی نیز می باشد که نوع بزرگ آن به چادر بزرگ نمایشگاهی معروف می باشد. در این قسمت معروف ترین چادرهای نمایشگاهی را معرفی می کنیم که عبارتند از: چادر ترانزیتی، چادر برزنتی، چار لمینت، چادر ضد آب، چادر اسپیس، چادر داربست، چادر غرفه، چادر سازه، چادر استخر و …

هر شخصی بنا به محیط و شرایط اقلیمی خود می تواند مناسب ترین این چادرها را انتخاب کند. لازم به ذکر است که بدانید خرید چادر نمایشگاهی امکان پذیر است ولی در صورت داشتن اسپیس فریم مربوطه می توانید بر اساس ابعاد آن چادر سازه را سفارش دهید. اگر به دنبال چادری با استحکام بالا هستید معمولا به شما چادر ترانزیتی پیشنهاد می شود. که معمولا از این نوع چادر به عنوان پوشش سالن ها استفاده می شود.همچنین افرادی که در شرایط اقلیمی ناپایداری زندگی می کنند معمولا به آن ها چادر ضد آب پیشنهاد می شود. چرا که این نوع چادر مناسب ترین پوشش برای ﺁن ها می باشد. همان طور که مشاهده کردید هر کدام از این چادرها به عنوان پوشش مناسب مکانی خاص است.قیمت خرید چادر نمایشگاهی هر کدام از این چادرها بنا به سایز و پارچه خود دارای قیمت های مختلفی هستند. از این رو اگر قصد کسب اطلاعات در مورد قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس، قیمت چادر ترانزیتی، فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و در کل قیمت خرید چادر نمایشگاهی دارید ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

 

انواع چادر های ضد آب رنگی (1)

کاربرد چادر نمایشگاهی

 

همان طور که از نام این چادر مشخص است معمولا از این چادر که دارای سایزها و جنس های مختلفی است در نمایشگاه ها استفاده می شود. در حال حاضر افرادی که دارای سرمایه زیادی نیستند و بودجه لازم برای تامین  مکان ثابت برای مستقر شدن را ندارند اما از مهارت و هنر بالایی برخوردار هستند با برپایی نمایشگاه و استفاده از آن هنر خود را به عموم نشان می دهند.

معمولا این نوع نمایشگاه ها بسیار ساده تشکیل می شوند و قیمتی نیز بسیار مناسب تر از مغازه ها دارند و قیمتی مناسب به فروشندگان واگذار می شود. همان طور که گفتیم این نمایشگاه ها بسیار ساده تشکیل می شوند و به سرمایه و امکانات زیادی احتیاج ندارد. تنها احتیاجات این نوع نمایشگاه ها مکانی مناسب برای برگزاری نمایشگاه و تعدادی میز و صندلی و یک چادر نمایشگاهی که روی آن ها کشیده شود مانند چادر عشایر.لازم به ذکر است که بدانید نه اینکه الزاما هر کسی که در این نوع نمایشگاه ها مشغول به فعالیت است دارای سرایه کافی نیست. هر شخصی با هر نوع سرمایه ای می تواند در این نوع نمایشگاه ها به فروش هنر و مهارت و وسایل خود بپردازد.

حتی برخی از افراد از این نوع نمایشگاه ها برای تبلیغات و دیده شدن محصولاتشان استفاده می کنند و به این نمایشگاه ها می ﺁیند تا برای محصولات خود جذب مشتری کنند.امروزه برپایی این نوع نمایشگاه ها بسیار رایج و متداول شده است و در سطح کشور و حتی جهان برگزار می شود. برپایی این نوع نمایشگاه ها به قدری رایج شده که در برخی مکان ها در طول سال همیشه دایر است خصوصا در نزدیکی ایام عید نوروز.

البته باید بدانید که درست است که این سازه چادری را با نام چادر نمایشگاهی می شناسند ولی نه اینکه فقط برای این کار استفاده می شود.این سازه چادری امروزه کاربردهای وسیعی دارند که از جمله این کاربردها می توان به آلاچیق های نگهبانی پلیس، برای غذاخوری های موقت و فصلی، به عنوان آلاچیق در ویلاها، تالارهای موقت، به عنوان چادرهایی برای برپایی مراسم ها و جشن ها و مراسم های سوگواری، به عنوان نوعی پوشش برای استخرها، به عنوان سالن های پذیرایی و از این قبیل موارد اشاره نمود.این تنوع کاربرد سبب شده که چادر نمایشگاهی دارای طرح ها و اندازه های مختلف باشند تا هر فردی بنا به سلیقه و نیاز خود آن را انتخاب و سفارش دهد.

قیمت چادر نمایشگاهی

 

همان طور که ذکر کردیم چادر نمایشگاهی دارای ابعاد و جنس های مختلفی است پس طبیعتا این فاکتورها بر قیمت آن تاثیر می گذارد و قیمت چادر نمایشگاهی را متفاوت می کند. در نتیجه قیمت چادر داربست یا قیمت چادر نمایشگاهی به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. در ابتدا باید توجه داشته باشید که مهم ترین معیارها و فاکتورها که بر قیمت نهایی چادر نمایشگاهی تاثیر می گذارد نوع و ابعاد چادر می باشد.برای اطلاعات دقیق تر در خصوص قیمت چادر نمایشگاهی بهتر است به مراکزی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند تماس حاصل نمایید و از قیمت انواع چادر همچون قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس و قیمت خرید چادر نمایشگاهی باخبر شوید.

از آنجایی که برای پوشش فضاهای باز و برای برگزاری مراسم و یا نمایشگاه ها قیمت خرید چادر نمایشگاهی نسبت به سایر روش ها بسیار مناسب است معمولا از این نوع سازه استفاده می شود. چرا که دیگر روش ها هم زمان بیشتری صرف می کنند و هم هزینه برتر می باشد در صورتی که چادر های نمایشگاهی هم به ﺁسانی نصب می شوند و هم بسیار مقاوم هستند و در کنار این مزایا بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

انواع چادر های ضد آب رنگی

فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی

 

افرادی که به دنبال کسب اطلاعات در خصوص فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و دیگر سازه های چادری همچون چادر برزنتی و دیگر چادرهای نمایشگاهی هستند می توانند با شرکت های مخصوصی که در این زمینه فعالیت دارند تماس بگیرند. در زمان خرید و فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و یا اجاره چادر نمایشگاهی و دیگر انواع چادر های نمایشگاهی دقت داشته باشید که قیمت انواع این چادرها اعم از قیمت چادر داربست، قیمت اسپیس فریم و سازه نمایشگاهی و غیره قیمت مشخصی دارند. نوسانات جزئی آن هم به دلیل نوسانات بازار است. ولی اگر در زمان خرید و فروش این چادرها با قیمتی عجیب مثلا خیلی پایین تر و یا خیلی بالاتر برخورد کردید باید به کیفیت محصول مشکوک باشید.

 

پارچه کانتینری چیست و چه کاربردی دارد؟

 

حشرات می توانند یکی از بدترین دشمنان کالاهای مواد غذایی که توسط ماشین آلاتی مانند کامیون و تریلی حمل می شوند، باشند. برای دفع این حشرات می توان از پارچه کانتینری استفاده کرد و به مبارزه با این دشمنان موذی پرداخت. ممکن است که برخی از بارهایی که حمل می شود، اسیدی یا قلیایی باشد و اگر به خوبی آن ها را نپوشانید، مشکل ایجاد کند. اما استفاده از پارچه کانتینری می تواند راه حل بسیار خوبی باشد.

وجود پارچه کانتینری سبب می شود که باکتری ها و ویروس ها امکان نفوذ به داخل بار مواد غذایی نداشته باشند و از از این نظر بسیار به بهداشتی بودن این بارهای انتقال داده شده کمک خواهد کرد. از پارچه کانتینری در محافظت از محموله های بهداشتی نیز استفاده می شود. به عنوان کاوری برای محافظت از ماشین های شخصی در برابر اشعه خورشید هم می توان از پارچه کانتینری استفاده کرد. برای تولید چادر اسپیس فریم می توان از پارچه کانتینری استفاده کرد، این پارچه با ویژگی ضد آب بودن، می تواند یکی از بهترین پارچه ها برای تولید این چادر جهت انبار های موقت مواد غذایی ، دارویی وحتی پوشاک باشد.

برزنت چیست و چه کاربردی دارد ؟

برزنت یک پارچه ی مستحکم، منعطف و ضدآب است که معمولا از پارچه‌هایی مانند کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلین ساخته می‌شود. موارد کاربردی برزنت های خام، موادی، آهاری ، چاپی و خطی شامل، نمایشگاهی، غرفه سازی ، سوله سازی ، سایبان، خیمه ،چادر اسکلتی (تونلی)،پارکینگ های دائم و سیار راه سازی و غیره.. می باشد.

پارچه کانتینری دارای جنس بسیار مرغوبی است که در برابر باد و آتش از اشیایی که با آن پوشیده شده است، محافظت می کند .پارچه کانتینری را می توان در رنگ های متفاوتی مشاهده کرد و رنگ های زیبایی مثل نارنجی و آبی کاربنی و سفید از جمله رنگ بندی های خاص آن می باشد. بافت پارچه کانتینری می تواند متفاوت باشد و جنس آن بر اساس نوع استفاده تعیین می گردد. این پارچه نام های دیگری هم دارد، برزنت کانتینری و برزنت ترانزیتی از دیگر نام هایی است که برای این پارچه استفاده می گردد.

از جمله مزایای استفاده از پارچه های برزنت موارد زیر میباشد :

 مقاومت بالا در برابر نورخورشید و آب، استقامت کششی بالا، مقرون بصرفه بودن برای پوشش فضاهای باز ، علاوه بر مصارفی که برای برزنت در مطالب فوق ارائه نمودیم درزمینه چادر های نمایشگاهی کار برد فرواوانی دارد و نکته قابل توجه در این چادر ها استحکام بالا، کیفیت خوب پارچه و مقاوم بودن در برابر آب و نورخورشید و زیبایی و آراستگی این نوع پارچه ها می باشد .

قیمت چادر اسپیس فریم

 

قیمت چادر اسپیس فریم معمولا  بر حسب متر مربع ، ونوع جنس از لحاظ برزنتی یا کانتینری بودن و مقاومت آن مثل : عایق رطوبتی ، عایق حرارتی و..می باشد.برای محاسبه دقیق تر قیمت چادر می توان از اندازه و ابعاد سازه نمایشگاهی بهره برد ، زیرا اندازه این داربست های نمایشگاهی معمولا بر حسب متر مربع محاسبه می شود و تفاوت چندانی بر اندازه چادر نمایشگاهی ندارند.

 

نصب چادر اسپیس فریم

 

نصب چادر اسپیس فریم فرایندی تخصصی می باشد و امر نصب باید به طور مطلوب توسط نیرو متخصص انجام شود. نصب چادر با اینکه به نظر ساده و آسان می آید اما مهارت خاص میخواهد به همین خاطر، چگونه نصب شدن از امور تخصصی حیطه اسپیس فریم نمایشگاهی می باشد که بهتر است توسط نصاب متخصص و با تجربه در این زمینه انجام پذیرد، زیرا محاسبات و میانگین تقریبی نقاط متفاوت سازه، و وزن دقیق اسپیس فریم بر شکل گیری روی نقاط امن بدون ریسک برای سازه نیازی مبرم و حیاطی است. برای نصب چادر معمولا از بست اسپیس فریم یا طناب های کنفی مخصوص استفاده می شود .

گروه صنعتی تولیدی کرج اسپیس بامتد پیشرفته تولید چادرهای نمایشگاهی در ابعاد و اشکال متفاوت و ساخت اسپیس فریم مستحکم در انواع وسایز های نتفاوت پیشرو در صنعت ساخت چادر های برزنتی و کانتینری و سازه های نمایشگاهی می باشد.کرج اسپیس آماده همکاری با تمامی شرکت ها اورگانها و نمایشگاه های شهر های سراسر ایران عزیزمان چون تهران، کرج، قم، مشهد، کرمان، کرمانشاه، تبریز، شیراز و.. می باشد.