کف سازی غرفه نمایشگاهی

کف سازی انواع غرفه نمایشگاهی
کف سازی در کرج اسپیس

کف سازی بخش جدایی ناپذیر و اصلی در اجرای غرفه نمایشگاهی می باشد. به طوری که برای اجرای غرفه ایی استاندارد میباست اول اجرای کف سازی را در برنامه خود قرار داد.

در بسیاری از غرفه های نمایشگاهی دیده شده است که کف سازی غرفه نمایشگاهی با اسپیس فریم انجام نشده است ولی در اصل اجرای کف سازی باعث ایجاد سازه ای مقاوم تر می شود که در ادامه خواهید دانست که چرا کف سازی اهمیت بالایی دارد.

غرفه اسپیس فریم از ستون های اصلی با اسپیس فریم تشکیل شده است که میبایست به سطح زمین متصل شود. هنگامی که کف سازی به درستی با اسپیس اجرا شود کل سازه در یک سطح صاف و تراز قرار می گیرد که باعث می شود فشار به صورت متوازن در تمامی بخش های سازه پخش شود.   

از دیگر خصوصیات کف سازی با اسپیس فریم می توان به زیبایی دو چندان سازه نمایشگاهی اشاره کرد. چرا که معمولا غرفه های بدون کف سازی با موکت کار انجام می شود و هر چقدر هم که دیزاین غرفه نهایی زیبا باشد بدون کف سازی با موکتی که کار شده ظاهر کار را از بین می برد.  

اجرای کف انواع سازه های نمایشگاهی
اجاره کف سازی غرفه نمایشگاهی

کف سازی  در غرفه های نمایشگاهی بسیار مهم و با اهمیت است چرا که شما وقتی با کارشناسان ما ارتباط برقرار بکنید و سفارش غرفه نمایشگاهی را بدهید حتما یکی از سوالاتی که از شما پرسیده خواهد شد کف سازی با اسپیسص فریم می باشد. حال که از اهمیت این قسمت از سازه با خبر شدید بهتر است از جنس کف سازی صحبت بکنیم.

جنس کف غرفه ابتدا باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتوان تجهیزات نمایشگاهی را با خیال راحت بر روی آن قرار داد.

معمولا جنس کف را از MDF  با روکش براق در نظر می گیرند که در کنار زیبایی استحکام لازم را برخوردار باشد. البته که ساختار اصلی کف سازی با اسپیس فریم انجام می شود ولی تخته و یا به اصطلاح روکشی که بر روی اسپیس ها قرار می گیرد مهم بوده و MDF گزینه مناسبی است.

از دیگر مواردی که در کف سازی اهمیت دارد و باید به بهترین شکل اجرا شود صحیح جفت کردن MDF  با اسپیس فریم است. در بسیاری از موارد دیده شده است که عدم اتصال درست سازه های کف غرفه به هم دیگر باعث ایجاد سر و صدا و در حالت عامیانه جیر جیر کردن هنگام راه رفتن را شاهد بودیم لذا اجرای سازه به دست کارشناس این مدل سازه بسیار اهمیت دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما در سایت کرج اسپیس در تماس باشید و قبل از خرید و اقدام به اجرای سازه مشاوره رایگان دریافت کنید و از خواسته خود کامل مطلع شوید.