غرفه سازی نمایشگاهی

جدول قیمت اجاره و فروش غرفه بدون چادر

مشخصات غرفهقیمت فروش غرفهقیمت اجاره غرفه
غرفه ۴×۲ بدون چادر
 
۳۵۰۰۰۰
غرفه ۶×۲ بدون چادر
 
۳۷۰۰۰۰
غرفه ۸×۲ بدون چادر
 
۴۰۰۰۰۰۰
غرفه ۳×۴ بدون چادر
 
۳۶۰۰۰۰۰
غرفه ۵×۲ بدون چادر
 
۳۷۰۰۰۰۰
غرفه ۷×۲ بدون چادر
 
۳۷۰۰۰۰۰
غرفه ۹×۲ بدون چادر
 
۴۰۰۰۰۰۰
غرفه ۳×۳ بدون چادر
 
۳۶۰۰۰۰۰
غرفه ۴×۵ بدون چادر
 
۴۵۰۰۰۰۰
غرفه ۴×۴ بدون چادر
 
۶۰۰۰۰۰۰

چرا غرفه سازی در فروش اهمیت دارد؟

غرفه سازی با انواع اسپیس در فضای بسته

غرفه ها می‌تواند معرفی خوبی از محصولات شرکت یا تولیدات مربوط به آن ارائه نماید. در واقع در نمایشگاه این موضوع به شدت حائز اهمیت است. بیشتر افراد شناخت چندانی درباره نوع محصولات، تخفیف‌های احتمالی، کیفیت محصولات و … ندارند اما مهم ترین چیزی که در نگاه اول آن ها را جذب می‌نماید، طراحی غرفه شما می‌باشد.

قیمت غرفه سازی با اسپیس فریم چگونه محاسبه می گردد؟

چیدمان غرفه های نمایشگاهی با توجه به فاکتورهای مهمی شکل می گیرد. این فاکتورها می توانند شرایط مناسبی را از نظر فروش و بازدید بیشتر در اختیار شما قرار دهند.

تمام افرادی که می خواهند از غرفه سازی نمایشگاه بهره مند شوند، به دنبال جلوه بیشتر غرفه در نمایشگاه هستند. قیمت غرفه سازی نمایشگاه تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد.

باید دید در این ساخت غرفه سهم استفاده از مواد خام چه مقدار است و قیمت کنونی مواد خام در بازار در چه وضعیتی قرار دارد. غرفه سازیهای نمایشگاهی می تواند در نوع متعارف، اقتصادی و لوکس دنبال شود. قطعاً غرفه سازی لوکس نمایشگاهی هزینه های بیشتری به همراه  دارد. ضمن اینکه فاکتورهای خلاقیت بیشتری نیز در این غرفه مورد استفاده می باشد. این موضوع با بازدید و فروش بیشتر در ارتباط است. به همین خاطر بسیاری از مدیران و صاحبان شرکت از این روش برای درخشیده شدن استفاده می کنند.

اگر به دنبال غرفه سازی ارزان هستید، بهتر است از غرفه در نوع اقتصادی بهره مند شوید. این غرفه ها با فاکتورهای ساده و زیبایی دنبال می شوند. ضمن اینکه در دسته ساخت غرفه های نمایشگاهی ارزان جای می گیرند.

طراحی غرفه نمایشگاه در نوع متعارف بین نمونه غرفه های شیک و اقتصادی قرار دارد. این نوع غرفه ها از نظر زیبایی و خلاقیت می توانند سادگی غرفه اقتصادی و شیک بودن غرفه لوکس را در خود جای دهند.

توجه داشته باشید که به طور کلی در تمام این طراحی ها، از ویژگی خلاقیت و زیبایی استفاده می شود.

کف سازی غرفه نمایشگاهی نیز می تواند در ساخت و طراحی غرفه نقش مهمی داشته باشد. در این شرایط این شما هستید که از کف پوش های مختلفی برای تکمیل غرفه کمک می گیرید. این کف سازی می تواند در شکل های گوناگونی چون استیج، موکت و …  دنبال شود.

قیمت غرفه سازی نمایشگاه بر حسب متراژ محاسبه می‌گردد. ضمن اینکه این ساخت غرفه نمایشگاهی در انواع مختلفی طراحی می‌گردند. به عنوان مثال غرفه سازی اقتصادی با غرفه های لوکس تفاوت قیمت زیادی دارد. برای غرفه سازی در تهران متراژهای زیر ۲۵ متر نیز مورد توجه می باشند. در حال حاضر غرفه سازی نمایشگاه در شهر تهران حائز اهمیت میباشد.

نکات مهم در غرفه سازی نمایشگاهی چیست؟

تصور کنید با نزدیکی به هفته کتاب، نمایشگاه های بین المللی و … محصولات خود را در معرض دید همگان قرار می دهند. غرفه سازی نمایشگاهی در این شرایط مورد توجه قرار می گیرد. غرفه نمایشگاه به گونه ای کم هزینه برای شما طراحی می گردد اما سود زیادی را نصیب تان خواهد کرد. در حال حاضر بیشتر نمایشگاه ها در شهر تهران و شهرهای بزرگ از نوع بین المللی هستند. ضمن اینکه طراحی غرفه برای جلوه محصولات اهمیت زیادی دارد.

در واقع در نگاه اول هیچ ویژگی مثبتی از غرفه مشخص نمی گردد. این ظاهر غرفه سازی شماست که در نگاه اول می تواند جاذب خوبی برای مشتریان و مراجعه کنندگان باشد. بعد از اینکه بازدید کننده جذب دکوراسیون غرفه شما شد، احتمال اینکه به یکی از مشتریان شما تبدیل شود بسیار است.

ساخت انواع غرفه اسپیس فریم

در این فرآیند سرمایه گذاری بر روی مشتریان احتمالی و بازدید کنندگان انجام می شود. بنابراین برای بازدید بیشتر و جذابیت بالا باید ترفندهای زیادی را در غرفه سازی پیاده کنید.

غرفه سازی نمایشگاه در تهران نیز باید با خلاقیت انجام شود. خلاقیت در یک غرفه نمایشگاهی حرف اول را برای جذابیت می زند. در واقع در این شرایط حسن سلیقه و ابتکار می تواند معرفی کننده خوبی برای محصولات شما باشد.

تکنیک های مهم در غرفه سازی بیشتر در خلاقیت و یک چیدمان عالی به کار بسته می شود.

در کف سازی غرفه نمایشگاهی از استیج های چوبی یا فلزی زیبایی کمک گرفته می شود. شما می توانید اجاره کف سازی غرفه نمایشگاهی را در پیش بگیرید. هزینه کف سازی غرفه نمایشگاهی بر مبنای متراژ غرفه انجام می شود. به طور کلی این هزینه در غرفه های کوچک بالا بوده اما در غرفه های بیش از ۳۶ متر با تعرفه مناسبی تعیین می گردد. در کف سازی این غرفه ها گاهی نیز از تایل نوری برای جذابیت بیشتر کمک گرفته می شود. این تایل های نوری در زیبایی و بازدید بیشتر از غرفه اهمیت زیادی دارند. این ترفندها بیشتر در غرفه سازی لوکس مورد توجه می باشند.

غرفه اسپیس فریم چیست؟

همان طور که می دانید امروزه طراحی های جدیدی به دیزاین مغازه یا فروشگاه ها وارد شده است. یکی از این تکنیک های فوق العاده غرفه اسپیس فریم می باشد. این نوع فضاها برای شکل دهی یک غرفه موقت ساخته می شوند. برای راه اندازی این غرفه از بست های اسپیس استفاده می شود.

اسپیس فریم تنها برای غرفه سازی استفاده نمی شود. این تکنیک در حال حاضر برای ساخت بسیاری از فضاهای تبلیغاتی و فروش اهمیت دارد. این سازه ها قابلیت جمع شدن و جا به جایی را دارند. ضمن اینکه می توان در کنار آن ها از تابلو فنر، استیج و سن، قاب فنر و … استفاده کرد.

این فضاها بسیار سبک بوده و به همین خاطر در غرفه ساز نمایشگاهی مورد توجه قرار می گیرد. در واقع با پایان یافتن نمایشگاه این غرفه ها نیز به راحتی جمع می گردند.

غرفه اسپیس فریم با طرح و شکل های مختلفی در ساختار شناخته می شوند.

 

غرفه سازی در تهران و کرج با انواع اسپیس فریم

غرفه سازی با سازه نمایشگاهی

غرفه سازی نمایشگاهی کرج اسپیس خدمات زیادی را در زمینه اجاره اسپیس فریم جهت غرفه سازی ارائه می کند. ضمن اینکه تجهیزات زیادی را برای طراحی غرفه به شما ارائه خواهد کرد. این طراحی غرفه به دو شکل غرفه در فضای باز و بسته انجام می شود. ساخت غرفه با سازه اسپیس فریم در نوع فضای باز و بسته قابل استفاده می باشد.

غرفه سازی کرج اسپیس، کف سازی غرفه نمایشگاه، ارائه تجهیزات مربوط به غرفه، ارائه اسپیس فریم و … را در قیمت های مناسب و عالی ارائه می کند. ضمن اینکه شما می توانید غرفه های ارزان قیمت با بهترین کیفیت را در این شرکت مشاهده کنید.

این شرکت همواره کیفیت را سر لوحه کار خود قرار داده است. نور پردازی بسیاری مناسبی برای غرفه ارائه می کند. ضمن اینکه غرفه فضای باز را در نوع مستحکم و مقاوم ارائه می نماید. در واقع غرفه فضای باز این شرکت به گونه ای طراحی می شود که از مقاومت کافی در برابر عوامل محیطی چون باد، باران و … برخوردار باشد.

به طور کلی غرفه ها باید از مقاومت لازم برخوردار باشند اما این مقاومت در غرفه فضای باز از اهمیت بیشتری برخوردار است. فرض کنید محصول فروشگاهی این غرفه کتاب است. اگر ایمنی لازم برای ساخت غرفه مورد توجه قرار نگیرد، با بارش باران تمامی محصولات از بین خواهند رفت. البته این موضوع برای غرفه های فضای بسته نیز مورد توجه می باشد. به طور کلی این غرفه ها باید در نوع اصولی طراحی شده باشند و از استحکام کافی برخوردار باشند.

زیبایی نیز در طراحی غرفه برای شرکت غرفه سازی کرچ اسپیس مورد توجه بوده و به همین خاطر برای طراحی غرفه این ویژگی را نیز مد نظر قرار داده است. همان طور که می دانید غرفه ها می توانند آپشن های بیشتری برای جذابیت ارائه کنند. به عنوان مثال کف سازی مناسب می تواند غرفه زیبایی را طراحی کند. شرکت غرفه ساز نمایشگاهی کرج اسپیس تمامی این شگردها را برای زیبایی و خلاقیت مد نظر قرار می دهد.

ایده های نورپردازی نیز در غرفه اهمیت دارد. این موضوع نیز می تواند پارامتر جذابی برای بازدید کنندگان باشد. الگوهای خلاقانه در طراحی غرفه از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. شرکت طراحی غرفه اسپیس کرج می تواند ایده های خلاقانه زیادی برای طراحی غرفه به شما معرفی کند. ضمن اینکه شما را از ترفندهای خلاقانه موثر در زیبایی و جلوه غرفه بهره مند سازد. این موضوع در نمایشگاه های بین المللی شهر تهران از اهمیت زیادی برخوردار است.

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها از طریق غرفه سازی فوق العاده فروش خود را به سطح قابل توجهی می رسانند. توجه داشته باشید که شما برای فروش موثر باید پارامترهای گوناگون را در نظر بگیرید و آن ها را به نفع خود تغییر دهید.