قیمت اجاره چادر نمایشگاهی

گاهی اوقات، در بعضی مکان‌ها، به دلیل محدود بودن و کم بودن جا، برای انبار کردن محیط از اسپیس فریم و چادر نمایشگاهی سر پوش استفاده می‌کنند. این چادر نمایشگاهی قابلیت حل مشکل انبارداری با به وجود آوردن انبارهای مطمئن برای یک مدت زمانی است که البته این کار بعد از مدتی بی‌فایده می‌شود.

اجاره چادر نمایشگاهی می‌تواند برای این کارها بسیار مفید بوده و قابل استفاده باشد. اسپیس فریم، سازه‌ای بسیار خوب است و برای محیط‌های باز از آن استفاده می‌شود. و شما می‌توانید با اجاره اسپیس و اجاره چادر نمایشگاهی فضای باز خود را در برابر باران بپوشانید. شما می‌توانید با اجاره چادر مراسم و اجاره چادر بزرگ انتخاب خوبی را برای خود انجام دهید.

زمانی که شما از امکان اجاره چادر نمایشگاهی استفاده می‌کنید و از اسپیس سود می‌برید، دیگر نیازی به نگرانی از نظر سرعت درساخت فضای امن ومطلوب را ندارید. زمانی که شما می‌خواهید چادر بزرگ نمایشگاهی با سازه را اجاره کنید، باید به این موضوع توجه کنید که باید چادر ضد آب و چادر برزنتی خریداری کنید. زمانی که شما از چادر با سازه استفاده می‌کنید، چادر نمایشگاهی شما بعد از هر بار استفاده باید مورد بررسی قرار بگیرد که آسیب‌های مختلفی به این چادر و یا سازه چادری وارد نشده باشد.

 

اجاره چادر نمایشگاهی

اجاره چادر نمایشگاهی معمولا مخصوص مجالس است. اسپیس فریم، یک نوع سازه کارآمدی است که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما با اجاره اسپیس فریم می‌توانید سازه‌ی متناسب با موقعیت دلخواه خود را طراحی کرده و در آخر پیاده سازی کنید و پا پوشش چادر، می‌توانید یک فضای ایمنی را برای اطرافیان فراهم کنید. شما هم چنین می‌توانید با استفاده از اپیس و اجاره چادر نمایشگاهی، فضای باز را درمقابل باران و برف و … پوشش دهی کنید.

زمانی که شما چادر نمایشگاهی را اجاره می‌کنید و زمانی که از اسپیس استفاده می‌کنید، دیگر نیازی به نگرانی درباره سرعت درساخت فضای امن ومطلوب مورد نظرتان نیست. اجاره چادر نمایشگاهی باید به صورتی باشد که کاملا ضد آب و برزنتی باشد. و همان گونه که در قبل تر عرض کردم، چادر نمایشگاهی بعد از هربار استفاده باید مورد بررسی دقیق کارشناسان قرار بگیرد.

اجاره چادر نمایشگاهی باید به گونه‌ای باشد که افراد را به خود جذب کند. زمانی شما می‌توانید از نمایشگاه خود سودی ببرید که چادر نمایشگاهی شما هم کیفیت داشته باشد از از نظر شکل و ظاهر زیبایی، کاملا فرد را به خود جذب کند.

با توجه به اینکه در کشورما، جشن‌ها مذهبی بسیاری وجود دارد، شما باید بدانید که اسپیس فریم و چادر نمایشگاهی شما برای محیط اطرافتان کاملا ایده آل است. زیرا مراسم‌های مذهبی که شما برگزار می‌کنید کاملا موقت است و به همین دلیل شما می‌توانید به صورت امن و خوب مراسم خود را برگزار کنید و امنیت لازم را برای افرادی که در مراسم شما حضور دارند را فراهم کنید.

گاهی اوقات، در بعضی مکان ها، به دلیل محدود بودن و کم بودن جا، برای انبار کردن محیط از اسپیس فریم و چادر نمایشگاهی سر پوش استفاده می‌کنند. این چادر نمایشگاهی قابلیت حل مشکل انبارداری با به وجود آوردن انبارهای مطمئن برای یک مدت زمانی است.

قیمت اجاره چادر نمایشگاهی، با توجه به شرکت‌ها و انواع چادرها متفاوت است. به عنوان مثال قیمت اسپیس فریم و چادر نمایشگاهی، با توجه به نوع چادری که شما می‌خواهید می‌تواند متفاوت باشد. البته باید بگویم که قیمت چادر ترانزیتی نسبت به چادرهای دیگر، با توجه به کیفیتی که دارد، متفاوت است.

شما می‌توانید با اجاره چادر برزنت در کرج، چادرهای باکیفیتی خریداری کرده و از آن راضی باشید.

اجاره چادر نمایشگاهی

غشا، ورقه‌ای نازک از ماده‌ای است که در مقابل کشش مقاومت زیادی دارد و در مقابل فشار و خمش هیچ گونه مقاومتی ندارد. ما میتوانیم پارچه را به عنوان بهترین نمونه از غشا و سازه چادری نام ببریم. سازه چادر از دو بخش تشکیل می شود؛

  1. پارچه: پوسته کششی نازکی است که نیروی کششی را انتقال می‌دهد.
  2. عناصر فشاری: قوس‌ها و ستون‌ها که نیروی فشاری را انتقال می‌دهند. لبه ی چادر همیشه به لرزیدن در مقابل نیروهای باد و دیگر نیروها بسیار مقاوم بوده. به همین دلیل لبه های چادر را معمولا به صورت مقعر می سازند که همیشه در کشش خود بماند و هیچوقت پاره نشود.

تاریخچه سازه چادری

ولادیمر شوخوف، اولین کسی بود که اولین بنای واقعی معماری با این نوع سازه را ساخت. او همه محاسبات کاربردی تنش‌ها و تغییر شکل‌های حاصل از تنش‌ها را توسعه داد و پس از آن آنتونیوگائودی با معکوس کردن یک ساختار فشاری یک ساختار معلق کششی به دست‌ آورد و در کلیسای ساگرافمیلیا از آن سازه استفاده کرد. بعد از او، فرای اتو از سازه  ولادیمر شوخوف در سقف استادیوم المپیک مونیخ استفاده کرد. کشور ایران هم پیشینه بسیار خوبی درباره چادر و سازه‌های چادری دارد که اثرات آن امروزه هنوز هم در عشایر و کوچ نشینان دیده می‌شود.

طراحی یک ساختمان با سازه چادری با طراحی ساختمان های ساده، کاملا متفاوت است. در طراحی این نوع از سازه ها، ما نمی توانیم پلان بنا را بکشیم و سپس آن را اجرا کنیم. در این نوع سازه ها، در ابتدا باید یک طرح اولیه متناسب با عملکرد آن ارائه کنیم. در ادامه برای پیدا کردن یک شکل کلی از سازه، یک ماکت طراحی می کنیم و سپس سازه را تحلیل می کنیم و در نهایت تمامی جزئیات سازه را طراحی می کنیم.