ابعاد اسپیس

ابعاد اسپیس فریم در ابعاد مختلفی از جمله ۴ متری، ۳ متری ،۲.۵ متری ، ۱.۷۰ متری و…. تولید می شود که از موارد کاربرد سازه های اسپیس فریم برای ساخت انواع غرفه، غرفه سازی، ایستگاه سلامت، ایستگاه صلواتی، غرفه نمایشگاهی، ساخت انباری در پشت بام، ساخت سوله موقت و دائمی، قاب بنر، سازه های نمایشگاهی ،سقف پارکینگ، اتاق ایزوله، دیواره، موکب، طاق نصرت و طاق رومی، سقف استخر، ساخت آلاچیق، میز دیجی، سن و استیج و غیره … استفاده می گردد.

حال به عنوان مثال ما می خواهیم یک غرفه با ابعاد ۳*۴ را با اسپیس فرم بسازیم برای این سازه ها به ابعاد اسپیس فریم در ابعاد مختلفی از جمله ۴ متری، ۳ متری ،۲.۵ متری ، ۱.۷۰ متری و…. تولید می شود که از موارد کاربرد سازه های اسپیس فریم برای ساخت انواع غرفه، غرفه سازی، ایستگاه سلامت، ایستگاه صلواتی، غرفه نمایشگاهی، ساخت انباری در پشت بام، ساخت سوله موقت و دائمی، قاب بنر، سازه های نمایشگاهی ،سقف پارکینگ، اتاق ایزوله، دیواره، موکب، طاق نصرت و طاق رومی، سقف استخر، ساخت آلاچیق، میز دیجی، سن و استیج و غیره … استفاده می گردد.

حال به عنوان مثال ما می خواهیم یک غرفه با ابعاد ۳*۴ را با اسپیس فرم بسازیم برای این سازه ها به اسپیس فریم با ابعاد زیر نیاز داریم.

 

ابعاد اسپیس فرم

  • اسپیس فریم ۳.۶۶ متری برای دو ضلع غرفه به تعداد ۴ عدد
  • اسپیس فریم ۳متری برای دو ضلع دیگر به تعداد ۴ عدد
  • اسپیس فریم ۲.۵۰ متری برای ستونها به تعداد ۴ عدد
  • اتصالات یا همان بست اسپیس ، قفل پروانه ای به تعداد ۴۸ عدد
 

ضمنا سازه فوق جهت استفاده در فضای داخل نمایشگاه می باشد و غرفه ها برای استفاده در فضای باز دارای محاسبات متفاوتی می باشد .

ابعاد اسپیس فرم یا سایز اسپیس در سازه اسپیس فریم ۱۵۰mm*150mm می باشد.

تولیدی کرج اسپیس مختصص در فروش سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی می باشد . در جدول زیر ابعاد استاندارد و با آبکاری گالوانیزه نقره ای و جوش co2 در ساخت اسپیس فریم بکار می رود.

ابعاد اسپیس فرم
اسکرول به بالا

۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱

همین الان مشاوره بگیر!