اجاره اسپیس

کرج ‌اسپیس با خدمات اجاره اسپیس فریم در کرج ،تهران و دیگر نقاط کشور آماده عرضه اجاره اسپیس فریم جهت ساخت غرفه ,سالن ,سوله موقت و دائمی,قاب بنر، غرفه سازی، کف سازی غرفه، سن استیج، ایستگاه صلواتی، ایستگاه سلامتی،اجاره پارتشین، ساخت سقف پارکینگ، ساخت انباری در پشت بام، ساخت موکب، هیئت، دیواره و غیره…. می‌باشد.

کرج اسپیس با دارا بودن کادری مجرب در زمینه اجاره اسپیس فریم در تهران و کرج با ارزان ترین قیمت، اسپیس فریم نمایشگاهی را به صورت اجاره به مشتریان ارائه می‌دهد. کرج اسپیس برای سهولت انجام کار مشتریان در مورد اجاره اسپیس فرم میتواند اسپیس فرم را به صورت اجاره با قیمت ارزان ارائه دهد.سازه اجاره ای در کرج و تهران در کمترین زمان قابل نصب میباشد.همچنین برای نصب سازه در دیگر شهرها میتوانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

اجاره اسپیس فریم معرفی اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم از دیگر گزینه های مطلوب در نظر خریداران انواع مختلف از اسپیس فریم‌ها است. در این بخش از مقاله به بررسی مزیت‌های  اجاره اسپیس فریم پرداخته‌ایم. اگر هزینه‌ی کافی برای خرید این محصولات را ندارید به راحتی می‌توانید با اجاره آنها از مزیت این محصولات بهره‌مند باشید. ما سعی کرده‌ایم در وب سایتمان علاوه بر فروش این محصولات به صورت آنلاین گزینه‌ی اجاره اسپیس را نیز در اختیار خریداران قرار دهیم.

محصولات به صورت تست شده و سالم در اختیار شما قرار می‌گیرد و به صورت سالم و تست شده از شما دریافت می‌شود. به همین دلیل هرگونه به وجود آمدن مشکل در محصول اجاره شده به پای خریدار است اگر تجربه‌ی لازم برای نصب انواع مختلف از اسپیس فریم‌ها را ندارید سعی کنید از افراد مجرب در این زمینه بهره مند باشید تیم کاردان ما در این زمینه در خدمت شما است زیرا در این حالت می‌توانید از به وجود آمدن هرگونه مشکل برای محصولات اجاره  شده جلوگیری کنید.

اجاره اسپیس دارای مزیت‌های فوق العاده‌ای است که بسیاری از خریداران را سوق داده است به جای پرداخت هزینه‌های بیشتر با درنظر گرفتن هزینه‌های سیار معقول بتوانند از انواع مختلف از این نوع سازه‌ها در ساخت غرفه‌های نمایشگاهی بهره مند شوند. در ادامه به مزیت‌های اصلی اجاره اسپیس فریم پرداخته‌ایم. شما نیز می‌توانید از خدمات اجاره اسپیس فریم استفاده کرده و برای ساخت غرفه‌های تبلیغاتی طرح‌های جدیدی در اختیار داشته باشید.

مزیت اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی

اجاره پارتیشن نمایشگاهی یا اجاره اسپیس نمایشگاهی با دارا بودن مزیت‌های منحصر به فرد توانسته از بیشتر از خرید این محصولات مورد انتخاب طراحان باشد.

از جمله مهمترین مزیت اجاره اسپیس فریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • هزینه‌های درخواستی پایین
 • عدم نیاز به فضا برای نگهداری از آنها
 • بهره مندی از خدمات نصب
 • وجود تنوع وسیع در غرفه سازی

 اگر بودجه‌ی کافی را ندارید می‌توانید به راحتی با اجاره اسپیس فریم نمایشگاهی از این محصولات در غرفه سازی بهره مند باشید. البته اجاره اسپیس فریم برای افرادی که برای اولین بار سعی دارند در غرفه سازی مشارکت داشته باشند نیز گزینه‌ی خوبی است. برای کسب و کارهای جدید همواره  گزینه‌ی اجاره‌ی این محصولات از نظر قیمت مقرون به صرفه بوده و مورد انتخاب قرار می‌گیرد.

این نوع از محصولات اگر به صورت موقت به کار میرود برای مدت زمانی نیازمند فضا و مکان خاصی هستند تا بتوانیم از آنها نگهداری کنیم. اگرچه مقاومت بالایی در برابر شرایط جوی مختلفی دارند ولی باید اصول‌های خاص در محل نگهداری آنها رعایت شود. در این حالت می‌توانیم طول عمر این محصولات را افزایش داده و به طور ویژه از آنها بهره مند باشیم. اگر فضای کافی برای نگهداری از انواع مختلف اسپیس فریم‌ها را ندارید در این صورت اجاره اسپیس می‌تواند به بهترین گزینه برای شما باشد.

لازم به ذکر است که با وجود همه‌ی مزایایی که مطرح کرده‌ایم اجاره اسپیس فریم بی‌عیب نیست. اگر به طور اختصاصی در زمینه‌ی غرفه سازی فعالیت دارید اجاره‌ای این محصولات برای زمان‌های بلند مدت گزینه‌ی خوبی نخواهد بود. زیرا با یک حساب انگشت شماری مشخص می‌شود که اجاره‌ی این محصولات ممکن است به هزینه‌ای بیشتر منجر گردد.در صورتی که شما میخواهید به صورت دائم از این سازه استفاده کنید بهتر است از گزینه خرید استفاده نمایید.

اجاره اسپیس فریم در تهران

اجاره اسپیس فریم در تهران با در نظر گرفتن این موضوع که شعبه‌ی اصلی ما در تهران موجود است یک فرصت بی‌نظیر برای همه‌ی تهرانی‌های عزیز می‌باشد. به راحتی می‌توانید به مراجعه‌ی حضوری انواع مختلف از اسپیس فریم‌های انتخابی را اجاره کنید. محصولات به صورت تست شده به شما تحویل داده شده و به صورت تست شده از شما درخواست می‌شود. و برای کسب اطلاعات در مورد هزینه‌ها و نحوه ی پرداخت نرخ اجاره اسپیس فریم می‌توانید با شماره‌های { ۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱ } در ارتباط باشید در صورت نهایی شدن ثبت سفارشات با مراجعه‌ی حضوری و یا از طریق پیک محصول مد نظر را دریافت کنید. فاکتوری که برای اجاره‌ی این محصولات در اختیار شما قرار داده می‌شود هنگام تحویل محصول به هرماه داشته باشید.

برای بهره‌مندی از خدمات نصب نیز می‌توانید در حین انجام اقدامات رزرو اطلاعات کامل را در اختیار همکاران ما قرار دهید تا هماهنگی‌های لازم برای نصب این محصولات صورت گیرد. تیم مجرب ما به موقع در زمان مشخص شده حضور داشته و در کوتاهترین مدت زمان اقدامات مونتاژ و نصب انواع مختلف از اسپیس فریم‌ها را انجام خواهند داد.

اجاره اسپیس فریم در کرج

خریداران گرامی در استان البرز نیز به دلیل نزدیکی به شعبه‌ی مرکزی ما می‌تواند از خدمات اجاره‌ی انواع مختلف از این محصولات به راحتی بهره‌مند شوند. برای این منظور ابتدا به صفحه‌ی اصلی وب سایتمان مراجعه کرده و از انواع مختلف از اسپیس فریم‌های موجود دیدن کنید. در این حالت می‌توانید مناسب‌ترین نوع را با توجه به نیازهای وجود انتخاب کنید. پس از انتخاب نهایی با شماره‌های موجود با ما در ارتباط باشید. همکاران اقدامات لازم را به طور کامل در اختیار شما قرار خواهند داد. اگر در انتخاب مناسب ترین نوع اسپیس فریم‌ها دچار تردید هستید می‌توانید از مشاوره‌ی رایگان تیم مجرب ما در این زمینه نیز بهره مند باشید.مشاوران و کارشناسان ما با در نظر گرفتن شرایط پروژه شما بهترین راهنمایی را به شما خواهند کرد.

قیمت اجاره اسپیس فریم

قیمت اجاره اسپیس فریم به عوامل مختلفی وابسته است از جمله مهمترین آنها می‌توان :

 • نوع اسپیس فریم انتخابی
 • مدت زمان اجاره

 دو فاکتور یاد شده به طور کلی قیمت اجاره اسپیس را تحت کنترل قرار می‌دهد. تنوع وسیعی با در نظر گرفتن قیمت این محصولات موجود است .به راحتی می‌توانید با در نظر گرفتن بودجه‌ی موجود و نیازهای درخواستی مناسب‌ترین آنها را در اولویت خود قرار دهید. تردیدی نیست که قیمت اجاره اسپیس فریم در مقایسه با هزینه‌ای که برای خرید این نوع از محصولات از شما درخواست می‌شود بسیار ناچیز می‌باشد. همین امر یعنی قیمت از جمله مهمترین نکاتی است که سبب شده خریداران اجاره‌ی این محصولات را در اولویت خود قرار دهند مگر آنکه مدت زمان بیشتر قرار باشد از آنها استفاده شود.

انواع مختلف از اسپیس فریم‌ها (اسپیس فریم چیست) با دارا بودن ویژگی‌های منحصر به فرد به طور عمده در ساخت انواع مختلفی از غرفه‌های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات مقاومت بالایی دارند به همین دلیل با اطمینان خاطر می‌توان از آنها برای ساخت انواع مختلف از سازه‌ها استفاده کرد.

اجاره اسپیس

قیمت اجاره اسپیس فریم در تهران با سایر شهرها یکسان می‌باشد. آنچه که مشخص کننده‌ی هزینه‌ی نهایی خواهد بود مدت زمانی است که این محصولات قرار است دست خریدار بماند. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت بعد مسافت میباشد.چرا که هرچه مسافت شما دور تر باشد هزینه حمل و نقل نیز قاعدتا بیشتر خواهد شد.به طور مثال اگر شما در شیراز هستید باید نسبت به حجم بار خود کرایه حمل را در نظر بگیرید.

اطلاعات کامل در مورد مشخصات این محصولات و البته قیمت درخواستی را می‌توانید همین اکنون از طریق شماره‌های موجود بر روی وب سایتمان از مسئولان بخش فروش درخواست کنید.

مشاوره‌ی رایگان نیز برای انتخاب مناسب‌ترین نوع اسپیس و طرح پروژه شما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

اجاره اسپیس فریم دست دوم

اجاره اسپیس فریم دست دوم از دیگر گزینه‌های مطلوبی است که سعی کرده‌ایم در وب سایتمان در اختیار خریداران قرار دهیم. این محصولات از آن جا که دست دوم می باشند هزینه‌ی به مراتب کمتری را برای اجاره از شما درخواست خواهند کرد. لازم به ذکر است که همه‌ی محصولات دست دومی که در اختیار شما قرار می‌گیرد به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته شده است. سازهها از نظر مقاومت لازم مورد اطمینان می باشند. با هر بودجه‌ای که داشته باشید می‌توانید از مزیت اسپیس دست دوم بهره مند باشید.قیمت مناسب و ارزان این نوع از سازهها شما را در مدیریت هزینه یاری خواهد کرد.

مهمترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از این سازه ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 1. بالا بودن سرعت نصب و اجرا
 2. امکان عبور امکانات حرارتی و برقی
 3. هزینه های کم برای نصب و اجاره کردن
 4. داشتن تنوع بسیار زیاد
 5. خلق سازه های بسیار زیبا از طریق این محصولات و تجهیزات
 6. داشتن ایمنی بسیار بالا
 7. داشتن وزن بسیار و مناسب برای سازه های موقتی
 8. مناسب برای غرفه آرایی و نورپردازی
 9. عايق بودن درمقابل رطوبت و جلوگیری از زنگ خوردن
 10. استقامت و مستحكم بودن در شرايط آب و هوا

اگر نمی خواهید هزینه زیادی بابت ساخت یک سازه پرداخت کنید، اگر برای یک دوره ی کوتاه به مکانی برای اجرای اهداف خود نیاز دارید، اجاره اسپیس و فروش اسپیس مقرون به صرفه تر از خرید آن است و  همچنین با اجتناب از ساخت داربست های فلزی ایمنی و راحتی را در کار با این سازه های سبک و محکم تجربه کنید.

با توجه به اشکال هندسی ای که اسپیس فریم دارد شما می توانید هر نوع فضایی را که برای اجرای کار خود نیاز دارید با اشکال و ابعاد مختلف داشته باشید. همچنین به دلیل سبک بودن آن می توانید به راحتی کار حمل و نقل را انجام دهید. برای نصب اسپیس نیز لازم نیست زمان زیادی صرف کنید. در واقع اسپیس تمام ویژگی های مناسب و دلخواه شما را در ایجاد مکان های موقت و در برخی موارد به صورت دائمی را دارد و اما در ادامه به شرح ۶ کاربرد اسپیس می پردازیم که شما را متناسب با کاری که انجام می دهید متقاعد به خرید یا اجاره اسپیس می کند.

ما به فکر شما هستیم و سعی کرده‌ایم با در نظر گرفتن فرصت‌های مختلف شما را در انتخاب مناسب‌ترین گزینه با هر بودجه‌ای که دارید یاری کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت اجاره اسپیس فریم دست دوم با ما در ارتباط باشید به محض آنکه اقدامات لازم برای اجاره‌ی این محصولات از طرف شما نهایی گردید می‌توانید آن را دریافت کنید. اگر نیازمند بهره‌مندی از خدمات نصب اسپیس فریم نیز می‌باشید حتما اطلاعات مربوطه را در اختیار همکاران بخش فروش ما قرار دهید.

کرج اسپیس از زیر مجموعه های رسمی اسپیس سازان می‌باشد. کرج اسپیس با تولید اسپیس فریم با برند اسپیس سازان در سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نموده. کرج اسپیس با دارا بودن انبار در ملارد کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

لطفا جهت مشاوره یا اجاره اسپیس با شماره ۰۲۱ ۵۹ ۶۹ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

اسکرول به بالا

۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱

همین الان مشاوره بگیر!