اجاره اسپیس

ارائه خدمات اسپیس فریم در بوشهر

نحوه فروش اسپیس فریم در بوشهر

 

قبل از این که به توضیح فروش اسپیس و اجاره اسپیس فریم در بوشهر بپردازیم بهتر است که بیش تر در رابطه با اسپیس فریم بدانیم.
اسپیس فریم، یک فضای سه‌بعدی بر اساس استحکام مثلث و متشکل از عناصر خطی که فقط تحت فشار و تنش قرار دارند. ساده‌ترین واحد فضایی آن یک چهار ضلعی است که دارای چهار اتصال و شش عضو است. یک قاب فضایی ساختاری بسیار قوی، ضخیم و انعطاف پذیر را تشکیل می‌دهد که می تواند به صورت افقی استفاده شود یا به اشکال مختلف خم شود. زیبایی کار مشبک باز آن از مورب‌های لوله ای سبک وزن تنها از خلوص ساختاری آن پیشی می‌گیرد. از این فناوری برای برخی از پروژه های Dymaxion خود استفاده کرد. اسپیس فریم، یک سیستم ساختاری است که مونتاژ سه بعدی از آن است. عناصر خطی، به گونه ای مرتب شده‌اند که بار‌ها در ساختار سه‌بعدی منتقل شوند. این سازه‌ها معمولاً برای سازه‌های دهانه بزرگ استفاده می‌شوند. برای تهیه سقف برای دهانه بزرگ سودمند تر و اقتصادی تر هستند.

 

نکاتی پیرامون فروش اسپیس فریم در بوشهر

 

با توجه به گفته‌های ذکر شده در بالا فروش اسپیس فریم در بوشهر، یکی از موارد مهمی است که که توسط این شرکت صورت می‌پذیرد. فروش اسپیس فریم در بوشهر، به صورت ارسالی از تهران می‌باشد. اما این عمل به نحوی با دقت و تمیز انجام می‌شود که ساکنین بوشهر هیچ سختی در خرید و فروش اسپیس فریم در بوشهر نخواهند داشت. حال می‌خواهیم بدانیم که فروش اسپیس فریم در بوشهر، از تهران به چه نحوی انجام می شود تا که مشتریان راضی باقی بمانند؟ فروش اسپیس فریم در بوشهر، از طریق ارسال این سیستم با تیپاکس است که یک باربری مطمئن می‌باشد.

لذا تمام خریداران و مشتریان این شرکت که در بوشهر زندگی می نمایند با خیالی راحت می‌دانند که بار آن‌ها سلامت به مقصد خواهد رسید. جالب است بدانید که اجاره اسپیس فریم در بوشهر، تنها در شهر بوشهر انجام پذیر نیست. بلکه این شرکت عمل فروش اسپیس و اجاره اسپیس فریم در بوشهر را در سر تا سر استان بوشهر و در تمام شهر‌های این استان نظیر بندر گناوه، دیلم، عسلویه، دیر، دشتستان و غیره انجام می‌دهد. این شرکت تمام سعی خود را در جلب رضایت مشتری دارد. این شرکت ارائه خدمات اسپیس فریم در بوشهر را بر عهده گرفته است و در انجام دادن آن به نحو بسیار صحیح تمام تلاش خود را خواهد نمود. تنها تخصص این شرکت فروش اسپیس فریم در بوشهر نیست، بلکه این شرکت در عرصه‌ی اجاره اسپیس فریم در بوشهر نیز فعالیت دارد.

 

فروش و اجاره اسپیس فریم در بوشهر توسط شرکت کرج اسپیس چگونه است:

 

شرکت ما سعی دارد در عین این که با ارزان‌ترین قیمت فروش اسپیس فریم در بوشهر را ارائه دهد، بتواند تمام نیاز‌های افراد و مشتریان را نیز بر طرف سازد. به‌همین دلیل برای فروش اسپیس فریم در بوشهر، انواعی از اسپیس فریم‌ها را در نظر گرفته است که به شرح زیر می‌باشند:

 • قاب اسکلت: به عنوان مثال گنبد‌ها، طاقچه‌های بشکه‌ای، شبکه‌های دو برابر و چند برابر، صفحات آجدار و غیره جزو این گروه می‌باشند. این نوع اسپیس فریم‌ها محبوب‌تر هستند زیرا آن‌ها ترکیبات بی شماری و متنوعی را از نظر اشکال هندسی منظم را دنبال می‌کنند.
 • سیستم‌های پوستی: به عنوان مثال صفحات تاشو، گنبد‌های پوستی تحت فشار و طاق‌های بشکه‌ای، ساختارهای پنوماتیک، ساختارهای معلق و غیره جزو این گروه می‌باشند. به عنوان مثال سقف کابل نیز از رایج ترین اسپیس فریم‌ها است که در این پروژه جای دارد.
 • خرپا فضایی: قاب اسکلت، قاب‌های سه بعدی متشکل از میله‌های متصل به پین، خرپاهای فضایی نامیده میشوند. آن‌ها با اتصالات لولایی بدون شماره مشخص می‌شوند. بیش‌تر فروش اسپیس فریم در بوشهر، از این نوع است زیرا این نوع بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد.
 • شبکه فضایی: شبکه ممکن است به عنوان دو یا چند مجموعه از پرتو‌های موازی که از هم تلاقی می‌کنند، تعریف شود. آن‌ها یکدیگر را در هر زاویه‌ای قرار می‌دهند و در اثر بارگذاری خارجی در هواپیما بارگذاری می‌شود. اعضایی که در یک گره در تقاطع هستند، در دو یا سه جهت اجرا می‌شوند.
 • شبکه دو لایه: خر‌پای فضایی را می‌توان با دو یا سه لایه شبکه تشکیل داد. یک یا دو برابر شبکه لایه ای از دو شبکه صفحه تشکیل شده است که لایه های بالا و پایین را به موازات آن تشکیل می دهند.

شرکت ما برای فروش اسپیس فریم و اجاره اسپیس در بوشهر، تمام این انواع را به صورت گسترده دارد تا بتواند رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

ارائه خدمات اسپیس فریم در بوشهر:

 • اجاره اسپیس فریم
 • فروش اسپیس فریم
 • سن واستیج
 • سوله موقت و دائمی با اسپیس فریم
 • چادر نمایشگاهی
 • غرفه سازی
 • قاب بنر یا بنر نمایشگاهی
 • بست اسپیس
 • اسپیس فریم دست دوم
 • ابعاد اسپیس
 • و…..

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا

۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱

همین الان مشاوره بگیر!