فروش و اجاره سن استیج

اگر درباره اجاره استیج پرسشی دارید، حتما بخوانید:

استیج که در حال حاضر به عنوان نام برنامهء تلویزیونی خاصی را به خود گرفته و با آن نام مشهور شده است، در حقیقت نام سکویی است که روی آن برنامه اجرا می‌شود. سن یا استیج سطح برجسته‌ای از زمین است که در مکان‌هایی که تماشاچیان زیادی وجود دارند و اجرای برنامه سالنی ممکن نیست، بر پا می‌شود. در این صورت تماشاچیان پایین‌تر از سطح اجراکنندگان قرار گرفته و به راحتی به تماشای اجرا می‌پردازند. در سالن‌های خاص نمایش استیج به دو صورت ساخته می‌شود. مدل اول ساخت استیج در کفی پایین‌تر از تماشاچیان مانند سینماها که مردم از بالا به آن می‌نگرند و مدل دوم مانند مراسمات عمومی جشن‌های خیابانی که مردم در کف نشسته و سن بالاتر از سطح زمین ساخت می‌شود. در مدل دوم امنیت سازه بسیار اهمیت دارد. چرا که در صورت فرو ریخت جان تعداد زیادی در خطر است. بنابراین اگر دنبال اجاره استیج برا ی این مراسم هستید به این نکته توجه جدی داشته باشید.

سن استیج

سکو یا استیج با وسایل گوناگونی ساخته می‌شود. گاهی با چوب و تخته، گاهی با سیمان و آجر. چوب و تخته سنگین بوده و جابجایی آن به مقدار زیادی نیرو نیازمند است، همچنین سیمان و آجر کلا سکو را فاقد جابجایی می‌کند و برپا کردن و ساختن آن علاوه بر هزینه زمانبر نیز هست. امروزه اما از سازه‌های اسپیس فریمی استفاده می‌شود. اسپیس فریم‌ها یا سازه‌های فضایی الگویی از ساختار مولکول‌ها هستند که به یکدیگر با بست اسپیس فریم متصل می‌شوند. اولین ایده آن توسط گراهام بل داده شد تا در سازه‌های دریایی و هوایی بکار برده شود. خصوصیت اسپیس فریم این است که می‌توانند به شکل‌ها و مدل‌های مختلفی به یکدیگر پیوند بخورند. از این رو ساخت انواع سکوی اجرا توسط اسپیس فریم‌ها راحت است. اجازه بدهید در اینجا از خصوصیات اسپیس فریم‌ها بیشتر گفتگو نماییم چرا که اساس ساخت استیج کنسرت در حقیقت قطعات اسپیس فریم هستند که به یکدیگر متصل می‌گردند. اسپیس فریم‌ها در اندازه‌ها و قطعات مختلفی تولید می‌شوند. جنس ان‌ها نیز متفاوت است از این رو می‌تواند وزن‌های مختلفی را تحمل نماید. به همین دلیل است که ایجاد یک حجره کوچک استقبال از زائر یا ایجاد طاق نصرت با اسپیس فریم ممکن است همانقدر که ایجاد یک گل‌خانه چند صد متری و یا یک بیلبورد بزرگ سنگین. اتصالات اسپیس فریم قدرت فراوانی دارند و می‌توانند مانند جوش در جوشکاری فلزات به یکدیگر عمل نمایند و قدرت سازه‌های برپایه اسپیس فریم را چند برابر نمایند. به همین دلیل است که سازه‌های اسپیس فریم روز به روز از طیف مشاغل مختلف مشتریان بیشتری پیدا می‌کند. یک ویژگی بسیار مهم سازه‌های اسپیس فریمی در این است که به راحتی به مدل‌هایی که مورد نظر کاربر است روی یکدیگر سوار می‌شوند. از این رو می‌توان سازه‌های چهارگوش، مدور و یا سه گوش طرح ریزی نمود. سرعت عمل کار نیز بسیار زیاد است و متخصصان نصب استیج اسپیس فریم و سایر سازه‌های اسپیسی به سرعت کار را برای شما اماده می‌سازند. در حال حاضر در کشور قطعات اسپیس فریم به صورت دست اول و اسپیس فریم دست دوم به فروش می‌رسد و یا اجاره داده می‌گردد. اجاره استیج ساخته شده توسط اجاره دهندگان اسپیس فریم نیز این روزها رواج پیدا کرده است. زیرا گاهی اوقات اجاره اسپیس فریم از خرید آن ارزانتر برای مشتریان هزینه برمی‌دارد. قیمت فروش استیج به عواملی مانند وزنی که باید استیج تحمل کند، جنس سازه‌های اسپیس فریم و دست اول یا دست بودن اسپیس فریم بستگی دارد. اجاره استیج معمولا همراه با نصب استیج است.

سن استیج

فروش استیج:

اکنون خرید و فروش استیج در تهران وشهرستان‌ها رواج پیدا کرده است. خصوصا این که برگزاری نمایش‌ها و بازی‌های خیابانی رونق گرفته است. برای خرید استیج دست دوم نیز در حقیقت باید دست به خرید اسپیس دست دوم زد تا با قطعات اسپیس بتوانید استیج دست دوم بسازید. به عبارت دیگر استیج دست دوم وجود ندارد بلکه در حقیقت قطعات اسپیس فریم دست دوم هستند که به فروش یا برای ساخت استیج اجاره داده می‌شوند تا با ان استیج مورد نیاز ساخته شود. بنابراین اگر در جایی به جمله فروش استیج  یا اجاره استیج برخوردید، در حقیقت باید به فروش اسپیس دست دوم بیاندیشید تا متخصصان امر که معمولا کارشان اجاره استیج است، برای نصب استیج نزد شما برسند. هنگامی که راجع به اجاره استیج با شرکتی قرار داد می‌بندید حتما راجع به نورپردازی آن نیز گفتگو نمایید.

کرج اسپیس که با هدف کمک به کسانی که در پی استفاده از اسپیس دست دوم برای ساخت انواع سن و استیج و انواع حجله و طاق نصرت هستند، به وجود آمده است، در تلاش است تا با اماده سازی انواع اسپیس نو و اسپیس دست دوم انواع استیج، استیج آماده، استیج هلندی، استیج اسپیس فریم برای مشتریان عزیز به آنها خدمت موثری نماید. اگر به دنبال اجاره استیج کنسرت هستید، با تلفنی که به شما ارائه شده است تماس بگیرید و روش ساخت استیج و یا قیمت اجاره استیج را از ما بپرسید.

استیج چه کاربری‌هایی دارد؟

استیج یا سن فقط برای اجرای کنسرت یا مسابقات خیابانی کاربرد ندارد، با پدید آمدن اسپیس فریم‌ها و راحتی اتصال آن‌ها به یکدیگر در مدل‌ها و گونه‌ای مختلف، بسیاری از افراد باذوق برای کارهایی اقدام به خرید اسپیس نمودند. یکی از این کارها ایجاد سن اسپیس برای ساخت گلخانهء کوچک در منازل است. اگر بخواهید گلخانه‌ای در اندازه کوچک و یا چند طبقه بسازید یک ایده استفاده از اسپیس است. ساخت سن اسپیس به راحتی صورت می‌گیرد و از آنجا که قطعات اسپیس از فلزات متفاوتی ساخته شده و تحمل وزن‌های گوناگونی را دارند، می‌توان استیج اسپیس مناسبی برای گل‌دان‌ها و وزن متفاوت آنها ساخت. علاوه بر این می‌توان از سن اسپیسی در استقبال از هنرمندان، ورزشکاران، عروس و داماد، حاجی‌ها و کربلایی‌ها با تحمل وزن‌های متفاوتی ساخت. اجاره سن اسپیس امروزه امر متداولی است و به راحتی با یک تلفن امر شما انجام میگردد.

فروش سن استیج

اجاره سن استیج  و اسپیس:

اجاره استیج و اسپیس دست دوم و اسپیس نو در بازار مشتریان متفاوتی دارد. بسیاری از مشاغل نیازمند اجاره استیج و اسپیس هستند، زیرا آنان نمی‌خواهند هزینه خرید و جابجایی مدام قطعات اسپیس را داشته باشند. به عنوان مثال فرض کنیم خواننده محبوبی به شهر شما دعوت شده تا در برنامهء جشن بیست و دوی بهمن روی سن استیج برای گروهی از مردم در فضای باز یا بستهء خاصی شرکت کرده و هنرنمایی نماید. به نظر شما ضرورت دارد این خواننده به همراه خودش از تهران قطعات اسپیس فریم را جابجا نماید؟ یا با خریدن سازه‌های نو اسپیس فریم برای ساخت استیج کنسرت هزینه دیگری روی دست مسئولان برگزاری جشن بگذارد؟ قطعا جواب شما نیز خیر است. کار گروه مدیر برنامه این هنرمند از مسئولان خواهند خواست تا با اجاره استیج و اسپیس دست دوم اقدام به ساخت یک سن کنسرت نمایند و با اجاره استیج دست دوم علاوه بر کاهش هزینه ساخت سن، در هزینه نصب استیج نیز صرفه جویی نماید. یکی از مزایای سازهء اسپیسی امنیت فراوان آن است. اگر از متخصصان برای نصب استیج یاری بخواهید، این سازه طوری برایتان نصب خواهد شد که امنیت بسیار بالایی داشته باشد و امکان ریزش آن به واسطه بست‌های قدرتمند و متصل به یکدیگرش وجود ندارد. از این رو در هنگام اجاره استیج کنسرت به این مساله دقت نمایید که نصب دقیق استیج مانع به وجود آمدن یک تراژدی بشود. مشاغل دیگری نیز نیازمند اجاره استیج و اسپیس هستند. مثلا برگزار کنندگان جشنواره‌های فروش گل و گیاه یا بسیاری از فروشندگان جشنواره‌های فصلی که در شهرهای مختلف برگزار می‌شود نیازمند این هستند که به طور موقت سازه‌ای دارای حفاظ داشته باشند تا محصولات خودشان را به مردم ارائه نمایند. مثلا نمایشگاه‌های بهاره یا زمستانه که به مردم ارائه می‌شود، جزو این‌هاست. البته تمام این مشاغل نیازی به استیج ندارند و تنها سازه‌ای که آنها را در حفاظ خویش داشته باشد کافی است. خوبی سازه‌های اسپیس فریمی این است که می‌شود چادرهای ضد آب را به راحتی روی آن نصب کرد و از باد و باران در امان بود. از این رو بیشتر کسانی که سازه‌های استیج و اسپیس فریم دست دوم یا نو را اجاره می‌دهند خودشان هم در کار اجاره دادن چادر ضد آب مخصوص سازه‌های استیس فریمی هستند.

قیمت فروش و اجاره اسپیس:

در حال حاضر اجاره استیج شدت پذیرفته است. علاقمندی مردم به انجام مراسمات با شکوه و تجملی  برگشت حجاج و یا مراسم سوگواری و امثال آن باعث شده که مردم با یادگیری از یکدیگر به دنبال زیبا سازی مراسم خود به اجاره استیج اسپیس روی بیاورند.  اجاره استیج دست دوم از اجاره استیج نو بسیار ارزانتر است علاوه بر آن بسیاری از مردم بعد از انجام مراسمات خودشان اصلا نیازی به قطعات استیج ندارند از این رو به اجاره استیج روی آورده اند. هر چه مردم در زندگی به تجملات بیشتر روی بیاورند، حضور این طاق نصرت‌ها و حجله‌ها در خیابان و منازل بیشتر خواهد بود. به همین دلیل است که قیمت فروش و اجاره اسپیس در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرده است. البته باید گفت؛ قیمت فروش و اجاره استیج اسپیس در مناطق مختلف تهران و شهرستان‌های دیگر کشور با یکدیگر متفاوت است. در هر حال ما اطمینان داریم که شرکت ما بهترین قیمت فروش و اجاره استیج اسپیس را به شما ارائه خواهد نمود.

این شرکت علاوه برآن تمایل دارد که استیج آماده کنسرت و اسپیس شما را نیز با قیمت منصفانه‌ای خریداری نماید.

جهت مشاهد بیشتر پروژه های انجام شده در پیچ اینستاگرام ما دیدن کنید بروی کرج اسپیس کلیک نمایید.

لطفا جهت مشاوره یا خرید واجاره استیج اسپیس با شماره ۰۲۱ ۵۹ ۶۹ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

مرا در این صفحه ها دنبال کنید

Instagram
Telegram

اشتراک گذاری

کرج بزرگراه بویین زهرا خیابان گاز
021 59 69 0912

کرج اسپیس از زیر مجموعه های رسمی اسپیس سازان می‌باشد. کرج اسپیس با تولید اسپیس فریم با برند اسپیس سازان در سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نموده. کرج اسپیس با دارا بودن انبار در ملارد کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 4

فهرست