غرفه سازی با اسپیس فریم در آذربایجان شرقی

فروش و اجاره اسپیس فریم در آذربایجان شرقی با قیمت مناسب

فروش و اجاره اسپیس فریم در آذربایجان شرقی به صورت متری و بر حسب تعداد شاخه ارائه می شود. اسپیس فریم نمایشگاهی در طرح ها و اندازه های مختلف عرضه می شود و با توجه به هدف خاص کاربر می تواند به منظور غرفه سازی، ساخت سازه های ورودی نمایشگاه، اسپیس بنر نمایشگاه، ایجاد سن استیج، ایستگاه های امدادی و صلواتی، کف سازی و … بکار رود. قطعات مختلف اسپیس فریم توسط انواع بست و قفل به یکدیگر متصل می شوند و سازه های موقت نهایی را به وجود می آورند.

ما در مجموعه کرج اسپیس خدمات فروش اسپیس فریم در آذربایجان شرقی و همچنین اجاره اسپیس و فروش نوع دست دوم آن را با کیفیت تضمینی و قیمت مناسب ارائه می کنیم. برای دریافت مشاوره ساخت سازه نمایشگاهی با ما در ارتباط باشید.

اسپیس فریم ها سازه های با قطعات منظم و انعطاف پذیری هستند که می توانند با اتصال به یکدیگر جهت ساخت انواع سن، سوله، استیج، نمایشگاه، قاب بنر و … به کار روند. این نوع از سازه های نمایشگاهی مدرن، مقاوم و با کارایی بالا را می توان به عنوان جایگزینی بسیار مناسب برای انواع داربست های نمایشگاهی قدیمی به کار برد. داربست های قدیمی دارای ظاهری زنگ زده، سنگین و ناخوشایند برای ساخت سازه های موقت محسوب می شدند و استفاده از آنها در حال حاضر با وجود سازه های زیبا، سبک و با قابلیت های فراوان همچون اسپیس فریم منسوخ شده است.

علاوه بر شهروندان مرکز استان آذربایجان شرقی، تبریز، اشخاص حقیقی و حقوقی سایر شهرستان ها و شهرهای استان همچون مراغه، میانه، اهر، مرند، سراب، بناب و … نیز می توانند از خدمات ما در زمینه فروش اسپیس فریم در آذربایجان شرقی استفاده نمایند و سازه های موقت خود را به بهترین شکل ممکن، با طراحی های متنوع و زیبا ایجاد کنند.

 

اجاره اسپیس فریم بهتر است یا خرید

 

برخی افراد و سازمان ها استفاده از خدمات اجاره اسپیس فریم در آذربایجان شرقی را بر خرید آن ترجیح می دهند؛ علت این مسئله آن است که خرید اسپیس فریم با طول و تعداد شاخه های زیاد جهت برگزاری انواع نمایشگاه ها، سمینار و همایش ها نسبت به اجاره، هزینه زیادی را می طلبد. همچنین شرکت ها و برگزارکنندگان انواع نمایشگاه ها در صورت خرید اسپیس فریم پس از اتمام نمایشگاه جهت انبار سازه های خریداری شده، نیاز به فضای بزرگی دارند و در صورت نداشتن این فضا بایستی متحمل هزینه های مربوط به انبارداری نیز شوند. از طرف دیگر تعداد شاخه های خریداری شده برای برگزاری نمایشگاه های کوچکتر و بزرگتر در آینده، اضافی و یا کم خواهند بود و شرکت مجبور خواهد شد در آن زمان تعابیر دیگری برای تامین میزان سازه مورد نیاز خود بیاندیشد. در حالی که با اجاره اسپیس فریم هم هزینه کمتری پرداخت می شود و هم پس از اتمام نمایشگاه سازه های اجاره شده به مجموعه تحویل داده می شوند.

ما در مجموعه خود ارائه خدمات اسپیس فریم در استان آذربایجان شرقی را با هزینه خرید و اجاره مناسب انجام می دهیم و به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین و شکیل ترین سازه های موقت را برای ارائه محصولات یا معرفی خدمات شرکت یا سازمان خود ایجاد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا