فروش چادر نمایشگاهی

 

ما در این مطلب می خواهیم در مورد چادر نمایشگاهی صحبت کنیم. چادر یا همان خیمه در واقع یک نوع سرپناه است که دارای جنس ها و سازهای مختلفی است. این نوع سرپناه ها که معمولا جنسشان پارچه یا بافت های دیگر است بر روی تیرها و میله ها برپا می شود.

امروزه این چادرها کاربردهای زیادی دارند که جزو قسمت مهم غرفه سازی به حساب می آید که گردشگران طبیعت و نیروهای امدادی و نظامی از آن استفاده می کنند. علاوه بر این کارایی ها روز به روز بر کارایی این محصول افزوده می شود کاربردی جدیدتر و مدرن نیز پیدا کرده است. این کارایی به قدری زیاد شده است که در حال حاضر در نمایشگاه ها و غرقه ها نیز از این چادرها استفاده می کنند. اگر قصد ﺁشنایی بیشتر با چادر نمایشگاهی را دارید و می خواهید در مورد قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس، قیمت چادر نمایشگاهی، قیمت چادر ترانزیتی و فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و قیمت خرید چادر نمایشگاهی اطلاعات کسب کنید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

 

آشنایی با چادر نمایشگاهی

 

چادر نمایشگاهی یک نوع سازه با متریال های مختلف چون پارچه و بریزنت است که مخصوص فضاهای باز می باشد. این نوع چادرها شکل های مختلفی نیز دارند و حتی به صورت مجلل و شکیل نیز برای نمایشگاه ها گردهمایی عمومی در کوتاه ترین زمان ممکن برپا می شوند. علاوه بر ظاهر این چادرها دارای جنس های مختلفی نیز هستند که شامل چادر ضد آب و چادر برزنتی می باشند. که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. چادر نمایشگاهی علاوه بر جنس دارای سایزهای مختلفی نیز می باشد که تولید و نصب می شود و هر شخصی بنا بر سلیقه و نیاز خود می تواند آن را سفارش دهد.

انواع چادر نمایشگاهی

 

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم چادر نمایشگاهی دارای انواع مختلفی است و از پارچه های مختلفی در زمان نصب آن استفاده می شود علاوه بر تنوع متریال این نوع سازه چادری دارای ابعاد مختلفی نیز می باشد که نوع بزرگ آن به چادر بزرگ نمایشگاهی معروف می باشد. در این قسمت معروف ترین چادرهای نمایشگاهی را معرفی می کنیم که عبارتند از: چادر ترانزیتی، چادر برزنتی، چار لمینت، چادر ضد آب، چادر اسپیس، چادر داربست، چادر غرفه، چادر سازه، چادر استخر و …

 

هر شخصی بنا به محیط و شرایط اقلیمی خود می تواند مناسب ترین این چادرها را انتخاب کند. لازم به ذکر است که بدانید خرید چادر نمایشگاهی امکان پذیر است ولی در صورت داشتن اسپیس فریم مربوطه می توانید بر اساس ابعاد آن چادر سازه را سفارش دهید. اگر به دنبال چادری با استحکام بالا هستید معمولا به شما چادر ترانزیتی پیشنهاد می شود. که معمولا از این نوع چادر به عنوان پوشش سالن ها استفاده می شود.همچنین افرادی که در شرایط اقلیمی ناپایداری زندگی می کنند معمولا به آن ها چادر ضد آب پیشنهاد می شود. چرا که این نوع چادر مناسب ترین پوشش برای ﺁن ها می باشد. همان طور که مشاهده کردید هر کدام از این چادرها به عنوان پوشش مناسب مکانی خاص است.قیمت خرید چادر نمایشگاهی هر کدام از این چادرها بنا به سایز و پارچه خود دارای قیمت های مختلفی هستند. از این رو اگر قصد کسب اطلاعات در مورد قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس، قیمت چادر ترانزیتی، فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و در کل قیمت خرید چادر نمایشگاهی دارید ما را در ادامه این مقاله همراهی نمایید.

 

کاربرد چادر نمایشگاهی

 

همان طور که از نام این چادر مشخص است معمولا از این چادر که دارای سایزها و جنس های مختلفی است در نمایشگاه ها استفاده می شود. در حال حاضر افرادی که دارای سرمایه زیادی نیستند و بودجه لازم برای تامین  مکان ثابت برای مستقر شدن را ندارند اما از مهارت و هنر بالایی برخوردار هستند با برپایی نمایشگاه و استفاده از آن هنر خود را به عموم نشان می دهند.معمولا این نوع نمایشگاه ها بسیار ساده تشکیل می شوند و قیمتی نیز بسیار مناسب تر از مغازه ها دارند و قیمتی مناسب به فروشندگان واگذار می شود. همان طور که گفتیم این نمایشگاه ها بسیار ساده تشکیل می شوند و به سرمایه و امکانات زیادی احتیاج ندارد. تنها احتیاجات این نوع نمایشگاه ها مکانی مناسب برای برگزاری نمایشگاه و تعدادی میز و صندلی و یک چادر نمایشگاهی که روی آن ها کشیده شود مانند چادر عشایر.لازم به ذکر است که بدانید نه اینکه الزاما هر کسی که در این نوع نمایشگاه ها مشغول به فعالیت است دارای سرایه کافی نیست. هر شخصی با هر نوع سرمایه ای می تواند در این نوع نمایشگاه ها به فروش هنر و مهارت و وسایل خود بپردازد. حتی برخی از افراد از این نوع نمایشگاه ها برای تبلیغات و دیده شدن محصولاتشان استفاده می کنند و به این نمایشگاه ها می ﺁیند تا برای محصولات خود جذب مشتری کنند.امروزه برپایی این نوع نمایشگاه ها بسیار رایج و متداول شده است و در سطح کشور و حتی جهان برگزار می شود. برپایی این نوع نمایشگاه ها به قدری رایج شده که در برخی مکان ها در طول سال همیشه دایر است خصوصا در نزدیکی ایام عید نوروز. البته باید بدانید که درست است که این سازه چادری را با نام چادر نمایشگاهی می شناسند ولی نه اینکه فقط برای این کار استفاده می شود.این سازه چادری امروزه کاربردهای وسیعی دارند که از جمله این کاربردها می توان به آلاچیق های نگهبانی پلیس، برای غذاخوری های موقت و فصلی، به عنوان آلاچیق در ویلاها، تالارهای موقت، به عنوان چادرهایی برای برپایی مراسم ها و جشن ها و مراسم های سوگواری، به عنوان نوعی پوشش برای استخرها، به عنوان سالن های پذیرایی و از این قبیل موارد اشاره نمود.این تنوع کاربرد سبب شده که چادر نمایشگاهی دارای طرح ها و اندازه های مختلف باشند تا هر فردی بنا به سلیقه و نیاز خود آن را انتخاب و سفارش دهد.

قیمت چادر نمایشگاهی

 

همان طور که ذکر کردیم چادر نمایشگاهی دارای ابعاد و جنس های مختلفی است پس طبیعتا این فاکتورها بر قیمت آن تاثیر می گذارد و قیمت چادر نمایشگاهی را متفاوت می کند. در نتیجه قیمت چادر داربست یا قیمت چادر نمایشگاهی به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد. در ابتدا باید توجه داشته باشید که مهم ترین معیارها و فاکتورها که بر قیمت نهایی چادر نمایشگاهی تاثیر می گذارد نوع و ابعاد چادر می باشد.برای اطلاعات دقیق تر در خصوص قیمت چادر نمایشگاهی بهتر است به مراکزی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند تماس حاصل نمایید و از قیمت انواع چادر همچون قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس و قیمت خرید چادر نمایشگاهی باخبر شوید. از آنجایی که برای پوشش فضاهای باز و برای برگزاری مراسم و یا نمایشگاه ها قیمت خرید چادر نمایشگاهی نسبت به سایر روش ها بسیار مناسب است معمولا از این نوع سازه استفاده می شود.

چرا که دیگر روش ها هم زمان بیشتری صرف می کنند و هم هزینه برتر می باشد در صورتی که چادر های نمایشگاهی هم به ﺁسانی نصب می شوند و هم بسیار مقاوم هستند و در کنار این مزایا بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد.

فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی

 

افرادی که به دنبال کسب اطلاعات در خصوص فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و دیگر سازه های چادری همچون چادر برزنتی و دیگر چادرهای نمایشگاهی هستند می توانند با شرکت های مخصوصی که در این زمینه فعالیت دارند تماس بگیرند. در زمان خرید و فروش چادرهای بزرگ نمایشگاهی و یا اجاره چادر نمایشگاهی و دیگر انواع چادر های نمایشگاهی دقت داشته باشید که قیمت انواع این چادرها اعم از قیمت چادر داربست، قیمت چادر اسپیس و غیره قیمت مشخصی دارند. نوسانات جزئی آن هم به دلیل نوسانات بازار است. ولی اگر در زمان خرید و فروش این چادرها با قیمتی عجیب مثلا خیلی پایین تر و یا خیلی بالاتر برخورد کردید باید به کیفیت محصول مشکوک باشید.

اسکرول به بالا

۰۹۱۲۶۹۵۹۰۲۱

همین الان مشاوره بگیر!