قیمت اسپیس فریم

  • قیمت اسپیس:

کرج اسپیس با دارا بودن قسمت تولید اسپیس با کنترل قیمت تولید اسپیس، سازه اسپیس را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. قیمت اسپیس فریم با نوع مواد به کار رفته در ساخت اسپیس رابطه مستقیم دارد و بسته به نوع لوله و خاموت آن قیمت اسپیس معیین می‌گردد. در ادامه مطلب درباره قیمت اجاره اسپیس توضیح خواهیم داد.

قیمت اسپیس هر متر طول 75.000 تومان می‌باشد. قیمت بست اسپیس 7.000 تومان می‌باشد.

 

قیمت اسپیس

اسپیس فریم به عنوان ارزان ترین سازه برای ساخت غرفه های نمایشگاهی، پارکینگ‌ها، استیج ها و سوله ها و هر گونه فضای دیگر مدتی است که به خاطر قیمت ارزان و نصب و حمل آسان و استحکام و زیبایی شان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. اسپیس فریم ها در اشکال متفاوت و متراژ و ابعاد متفاوتی ساخته می‌شوند که  باعث می‌شود قیمت اسپیس دارای نرخ های مختلفی باشد. اسپیس فریم‌ها با وجود اینکه ارزان ترین سازه برای ساخت فضاهای نمایشگاهی و غیر نمایشگاهی هستند، اما با این حال به دلایلی مختلفی ممکن است قیمت‌های متفاوتی داشتنه باشند. در اینجا میخواهیم تمامی ابعاد مربوط به هزینه اسپیس را بررسی کنیم.

"<yoastmark

قیمت اسپیس فریم چگونه تعیین میشود؟

ابتدا باید بدانیم اسپیس فریم‌ها چه واحدی دارند؟ در واقع اسپیس فریم را با واحد متر می‌سنجند و هزینه اسپیس برای هر متر تعیین می شود اما هر متر از هر نوع اسپیس فریم قیمت متفاوتی با هم دارند.

*اسپیس فریم از آلیاژ های مختلفی مانند آهن ساخته می شوند و بخاطر اینکه قیمت مواد اسپیس فریم قطعا تفاوت هایی با هم دارند پس در نتیجه جنس آلیاژ آن میتواند تاثیر زیادی در قیمت اسپیس فریم داشته باشد.

*مورد دیگری که علاوه بر آلیاژ سازه بر قیمت اسپیس فریم تاثیر دارد ابعاد اسپیس فریم و مشخصات فنی آن است. ضخامت اسپیس و نوع اسپیس. قاعدتا قیمت هر متر اسپیس فریم ساده با قیمت هر متر اسپیس برای هدر غرفه متفاوت است. همینطور اسپیس فریم ها دارای انواعی مانند خمیده هستند و قطعا قیمت اسپیس فریم خمیده با هزینه اسپیس معمولی یا زیگزالی متفاوت است. بنابرین در تعیین قیمت هر متر اسپیس فریم باید توجه شود که ابعاد آن مدل ساخت و فرم اسپیس فریم چگونه است.

*و اما نکته دیگر برای آن که قیمت اسپیس فریم را تعیین کنیم این است که آیا اسپیس فریم ها نو هستند یا دست دوم یا دست سوم. قطعا این مورد نیز تاثیر نسبتا زیادی بر قیمت اسپیس فریم ها دارد. در بسیاری از موارد شرکت ها ترجیح می دهند برای کاهش هزینه ها، و به علت بالاتر بودن قیمت اسپیس نو، اسپیس های دست دوم یا سوم را خریداری نمایند.

*مهمرین مورد برای تعیین قیمت اسپیس و هزینه هایی که برای آن پرداخت می کنید این است که آیا اسپیس فریم را خریداری می کنید یا تنها به اجاره اسپیس فریم برای یک مدت کوتاه اکتفا می نمایید؟ تفاوت هزینه نسبتا قابل توجهی بین قیمت اسپیس فریم برای خرید، با اسپیس فریمی که اجاره می کنید وجود دارد.

 

قیمت اسپیس

لیست قیمت اسپیس فریم

قیمت اجاره اسپیس فریم

در شرکت کرج اسپیس انواع اسپیس فریم با کیفیت بالا و قیمت ارزان برای خرید و همچنین اجاره اسپیس فریم عرضه می‌شود که لیست قیمت اسپیس این شرکت در حال حاضر به شرح زیر است:

اسپیس فریم معمولی طرح Z: لوله 1*6 و مسوار Z5. به قیمت 76.000 هزار تومان

اسپیس فریم معمولی طرح زیگزال: لوله 1*16  و مسوار zik5. به قیمت 77.000 هزار تومان

اسپیس فریم پر رکاب: لوله 1*16 و مسوار zp5. به قیمت 78.000 هزار تومان

اسپیس فریم لوله ای: لوله 1*16 و خاموت 90*16 L. به قیمت 81.000 هزار تومان

اسپیس فریم کرو: لوله 1*16  و مسوار L5. به قیمت 86.000 هزار تومان

اسپیس فریم 30*30: به قیمت 360.000 هزار تومان

لازم به ذکر است که پیچ و مهره ها و اتصالات اسپیس فریم نیز به صورت جداگانه قیمت گذاری می شوند و شاید به قیمت نسبتا ناچیزی در حدود هزار تومان باشند. همچنین شرکت کرج اسپیس برای حمل و نقل اسپیس فریم و نصب آن در محل نیز خدماتی را در نظر گرفته است که با قیمت ارزان و مناسب و با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار می دهد تا هیچ گونه مشکلی درباره خرید، اجاره، حمل و نصب اسپیس‌فریم نداشته باشند.

 

تفاوت قیمت اسپیس کارکرده و نو

در بسیاری موارد یا بهتر بگوییم همواره افراد و شرکت ها در پی خدماتی هستند که علاوه بر آن که تمام نیاز های آن ها را رفع کند، تا جای ممکن مقرون به صرفه و ارزان قیمت باشد. این حساب و کتاب های منطقی معمولا افراد را برای ساخت فضا هایی مانند غرفه های نمایشگاهی یا فضا های غیر نمایشگاهی به سمت خرید اسپیس فریم سوق می دهد زیرا قیمت اسپیس نسبت به هر سازه دیگری ارزان تر است و همچنین تمام نیاز های کاربران را رفع می کند. اما حتی در استفاده و هزینه کردن از اسپیس فریم نیز می توان صرفه جویی نمود و به این منظور باید در ابتدا هدف خود و شرکت یا فضایی که می خواهید با اسپیس فریم ایجاد کنید را بدانید تا بتوانید نوع اسپیس فریم یا متراژ دقیق آن را بدست آورید، سپس باید شرایط خود را در نظر بگیرید تا بسنجید که آیا خرید اسپیس فریم مقرون به صرفه تر است یا اجاره کردن آن؟ زیرا گاهی ممکن است نیازهای شما به اسپیس فریم آنقدر مکرر و دائمی باشد که اجاره اسپیس فریم هزینه‌ی بیشتری بر شما تحمیل کند نسبت به خرید آن.

"<yoastmark

اما اگر برای مدت کوتاهی میخواهید از اسپیس فریم استفاده کنید و همچنین جایی برای نگهداری از آن ها ندارید اسپیس فریم اجاره ای برای استفاده مناسب است و قیمت خرید اسپیس فریم با اجاره آن متفاوت است.

حال در مرحله بعد می توانید تصمیم بگیرید که برای خرید یا اجاره اسپیس فریم به اسپیس فریم نو احتیاج دارید یا کارکرده؟ خب قطعا می دانید که اسپیس فریم نو از نظر کاربردی مزایای بیشتری دارد زیرا تا به حال استفاده نشده است و به احتمال 99 درصد هیچ مشکل و خرابی خاصی در آن ها وجود ندارد و طول عمر بالاتری دارد. اما قیمت اسپیس نو بالاتر است و این تفاوت قیمت اسپیس نو با دست دوم باعث می شود که به فکر خرید اسپیس دست دوم بیفتید.

 می توانید با یک بررسی ساده مطمئن شوید که اسپیس فریم دست دوم مشکلی نداشته باشد. تمامی قطعات و پیچ و مهره های اسپیس فریم را چک کنید و سعی کنید اسپیس فریمی انتخاب نمایید که به مدت خیلی طولانی مورد استفاده قرار نگرفته است تا هم از مزایای اسپیس فریم نو بهره مند شوید هم از مزایای کم بودن قیمت اسپیس کارکرده.

لیست قیمت اسپیس فریم کرو (منحنی)

لیست قیمت اسپیس فریم کرو

لیست قیمت اسپیس فریم کرو

انتخاب اسپیس فریم نمایشگاهی

شرکت ها و افراد برای این که محصولات و خدمات خود را در نمایشگاه ها به کاربران معرفی کنند همواره باید از غرفه هایی برای استقرار استفاده نمایند که با توجه به تفاوت زیاد هزینه اسپیس فریم با سازه ها دیگر، معمولا از این سازه برای غرفه سازی استفاده می شود.

قیمت اسپیس نمایشگاهی به نوع اسپیس فریمی که انتخاب می کنید بستگی دارد. غرفه های نمایشگاهی در 4 مدل مختلف ساخته می شوند که عبارت اند از: غرفه های خطی، غرفه های جزیره ای ، غرفه شبه جزیره ای و غرفه نبشی. برای ساخت هر کدام از این غرفه ها اندازه و متراژ خاصی اسپیس فریم احتیاج است و به طور کلی قیمت اسپیس‌فریم برای ساخت هر کدام از آنها متفاوت است زیرا نوع و متراژ اسپیس برای آنها متفاوت است.

در میان این 4 نوع غرفه ارزان‌ترین هزینه برای غرفه های خطی ست که شکل معمول غرفه سازی به این صورت است و گران ترین آن ها غرفه های جزیره ای است که مانند یک جزیره در مرکز قرار دارند و از 4 جهت باز هستند. در بین دو نوع غرفه دیگر، مدل شبه جزیره ای از مدل نبشی گران تر است. البته قیمت این 4 نوع غرفه بی دلیل متفاوت نیست هر کدام از آن ها که قیمت بیشتری دارند در عوض از بعد تبلیغاتی بهتر عمل می کنند. غرفه ای که هم از نظر تبلیغاتی ایده آل باشد هم قیمت مناسبی داشته باشد، غرفه نبشی است. اما غرفه های خطی نیز می توانند با یک طراحی زیبا و فضای جذاب برای مشتری ها از منظر تبلیغاتی کامل باشد.

 

ساخت غرفه نمایشگاهی با قیمت مناسب

برای این که ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان باشد، علاوه بر این که باید نوع غرفه ای را انتخاب کنید که کم هزینه تر است، بلکه باید به مواردی که در تیتر های بالایی گفته شد توجه کنید، یعنی تصمیم بگیرید که چه نوع اسپیس فریمی می‌خواهید و قیمت اسپیس فریم را پرس و جو کنید و اینکه آیا دست دوم باشد یا نو، اجاره ای یا خریداری شده. اما نکته ای که به طور ویژه برای ساخت غرفه نمایشگاهی ارزان قابل اهمیت است این است که برای ساخت غرفه برنامه ریزی کنید. اجازه ندهید زمان تان از دست برود زیرا عجله برای غرفه سازی می تواند شما را وادار به تصمیم های نادرست و پر هزینه ای کند که تنها کارتان سریع تر پیش برود.

قیمت اسپیس فریم کمتر از 1 متر

قیمت اسپیس فریم کمتر از یک متر

بنابراین از قبل لوازم مورد نیاز برای محیط غرفه را تعیین کنید، سپس هدف غرفه را مشخص کنید و کارهایی که که میخواهید ارائه دهید را دسته بندی کنید، برای مثال اگر میخواهید بنر داشته باشید یک قاب بنر از اسپیس فریم و اگر می خواهید آگهی و کاتالوگ پخش کنید یک کانتر برای آن در نظر بگیرید. و برای اینکه غرفه را با ارزان ترین و تاثیر گذار ترین حالت ممکن طراحی کنید از نیروهای متخصص کمک بگیرید زیرا آن ها هزینه های اضافه را تا حد زیادی کاهش می دهند.

لطفا جهت مشاوره یا خرید اسپیس با شماره ۰۲۱ ۵۹ ۶۹ ۰۹۱۲ تماس بگیرید.

کرج بزرگراه بویین زهرا خیابان گاز
021 59 69 0912

کرج اسپیس از زیر مجموعه های رسمی اسپیس سازان می‌باشد. کرج اسپیس با تولید اسپیس فریم با برند اسپیس سازان در سال ۱۳۹۱ شروع به فعالیت نموده. کرج اسپیس با دارا بودن انبار در ملارد کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد.

میانگین: 5 / 5. تعداد: 43

فهرست